Kabaret Nowaki w Przeźmierowie i Stęszewie


Kabaret Nowaki ma 10 lat.  Jubileusz świętować będzie m.in. w Przeźmierowie i Stęszewie.

„Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu” – tak zapowiada swój jubileuszowy program ta „młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów”. Rocznicę działalności obchodzić będą oni także w Centrum Kultury Przeźmierowo oraz w hali widowiskowo-sportowej w Stęszewie.

Talent grupy nierzadko przyciąga pełną widownię, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania obyczajowej tematyki. Kabaret, który tworzą Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg, do Przeźmierowa i Stęszewa przyjedzie z najnowszym programem pt. „Śmiechokalipsa”.

Świętując jubileusz Nowaki wyruszają ku zupełnie nowej przygodzie. Zobaczymy nowe perypetie znanych już postaci, takich jak pani Krystyna i Martynka. Jak zapowiada zespół, jego nowy program to „kabaretowy koniec świata”, i „nowa era kabaretu”.

Warto to sprawdzić, a okazja ku temu nadarzy się 17 listopada o godz. 17.30 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety kosztują 49 zł. Można je kupić w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

22 listopada natomiast o godz. 17 i g. 19 odbędą się występy kabaretu Nowaki w Stęszewie. Cena biletów to 30 zł (trybuna) oraz 40 zł (płyta boiska).  Bilety: biuro Domu Kultury w Stęszewie. Sprzedaż prowadzi też serwis Bilety24.pl. Jarek Krawczyk

Mieliśmy cztery dwuosobowe zaproszenie – po dwa na występ kabaretu Nowaki w Przeźmierowie i Stęszewie. Konkurs trwał do 15 listopada do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Dodaj komentarz