Jevtić: – Trzeba dać sto procent na treningach


Po godzinie ósmej zawodnicy Kolejorza wyruszyli na zgrupowanie do Opalenicy. Przygotowania krótkie, czasu na przygotowanie zespołu mało, a ważne mecze już za tydzień.

http://naszglospoznanski.pl/wp-content/uploads/jevtic.jpg

Dziś o 13-tej rozpocznie się losowanie pierwszej rundy kwalifikacji Ligi Europy (więcej czytaj tutaj – kliknij). Poznaniacy w tej, jak i w dwóch kolejnych rundach na pewno będą rozstawieni. Ciężko upatrywać rywala, którego piłkarze, sztab, czy też kibice chcieliby uniknąć, lub odwrotnie.

– Nieważne z kim zagramy. Musimy dać z siebie wszystko na treningach i zwyciężyć w najbliższym meczu – mówił przed wyjazdem do Opalenicy pomocnik Kolejorza Darko Jevtić.

W letnim okienku transferowym szeregi Kolejorza zasiliło czterech obcokrajowców,a  dzisiaj na testy przechodzi piąty (więcej na ten temat czytaj tutaj – kliknij) Gdyby rozpatrywać nowych zawodników, jako graczy, którzy z miejsca wskoczą do podstawowej jedenastki, to liczba Polaków drastycznie się zmniejszy. – Nieważne czy ktoś jest cudzoziemcem, czy jest Polakiem. Ważne jest to, żebyśmy wygrywali i osiągali sukcesy. Fajnie, że przyszedł Mario Situm. Miło będzie porozmawiać po serbsku. Na pewno pomogę mu wdrożyć się w szeregi drużyny, tak jak to kiedyś mi pomagano – stwierdził Jevtić.

Czytaj także: Lech Poznań poznał listę ewentualnych rywali eliminacji Ligi Europy

Nicklas Bärkroth na testach medycznych w Lechu Poznań

24 piłkarzy Lecha Poznań wyjedzie na zgrupowanie do Opalenicy

Łukasz Rabiega

Fot.: Roger Gorączniak

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

Dodaj komentarz