Jesień na budowie


Jesień na dobre zadomowiła się w Wielkopolsce. Deweloperzy, podkreślają, że bardzo ciepłe lato oraz słoneczny wrzesień i październik pozwolił im na przyspieszenie realizowanych inwestycji. Dlatego mury pną się w górę nie tylko w stolicy Wielkopolski, ale i na jej obrzeżach.

Tegoroczna jesień sprzyja budowlańcom. Poznańscy deweloperzy konsekwentnie rozwijają swoje osiedla lub wprowadzają nowe inwestycje do sprzedaży w mieście lub na jego przedmieściach.

Na budowach praca wre

Spółka Agrobex realizuje jednocześnie kilka inwestycji mieszkaniowych. Na terenie Poznania, w dzielnicy Rataje powstaje projekt Nowe Żegrze, który będzie się składał z 4 kameralnych budynków wielorodzinnych. Jako pierwszy, na początku przyszłego roku, zostanie ukończony budynek D z 24 mieszkaniami o powierzchni od 42,47 do 56,94 m.kw. Również w pierwszym kwartale 2019 roku zostanie zamknięty kolejny etap poznańskiego osiedla Wilczak 20. W jego ramach powstaje budynek wielorodzinny ze 152 mieszkaniami o powierzchni od 28 do 82 m.kw. Natomiast na przedmieściach Poznania, w miejscowości Zalasewo Agrobex realizuje projekt Radosna III. W budowie są kolejne dwa budynki – A2.1 i A3. Łącznie 123 mieszkania.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz