Jagiellonia vs. Lech: Kolejorz chce się zrewanżować białostoczanom


Lech Poznań czuje się podrażniony i zamierza się zrewanżować Jagiellonii Białystok za porażkę w minionej kolejce. Jeszcze kilka dni temu zarówno poznańska, jak i białostocka drużyna nie była pewna górnej ósemki. W najbliższą sobotę obie drużyny zmierzą się ponownie, lecz w ramach już rundy finałowej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

W minioną sobotę Lech Poznań znowu mocno rozczarował i przegrał z Jagiellonią 0:2. W grupie mistrzowskiej, poznański zespół utrzymał się w dużej mierze, z racji wygranej Zagłębia Lubin z Wisłą Kraków.

– Cieszę się, że mamy szybką okazję do rewanżu, bo mecz poprzedni nie był taki, jaki byśmy sobie życzyli. Ponowne przygotowanie do meczu nie powoduje w nas znużenia. Stać nas na lepszą grę i mam nadzieję, że w sobotę Jagiellonii się zrewanżujemy – mówił na przedmeczowej konferencji trener Dariusz Żuraw.

Rewolucja kadrowa w drużynie Lecha okazała się faktem, gdy poznański klub wydał oficjalny komunikat odnośnie odejścia przynajmniej dziesięciu zawodników. Odchodzą ci, którzy najbardziej zawiedli.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz