INFINITI Q30 oraz QX30 w nowych konfiguracjach


Linia LUXE, która zastąpiła wersje Premium, została wzbogacona o możliwość wyboru benzynowego silnika 2.0, dotychczas oferowanego tylko w konfiguracji Sport. Na standardowe wyposażenie wersji LUXE składają się (oczywiście wraz z elementami wersji PURE) m.in. system ostrzegania o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu, tempomat i osiemnastocalowe, pięcioramienne felgi aluminiowe o podwójnym wzorze.

Wersje SPORT wyróżniają się dynamiczniej wyprofilowanym przednim zderzakiem, tylnym zderzakiem sportowym z dyfuzorem i czarnymi końcówkami wydechu oraz dziewiętnastocalowymi, pięcioramiennymi felgami aluminiowymi z oponami run-flat.

Przejście do klas LUXE TECH i SPORT TECH wiąże się ze wzbogaceniem Q30 nie tylko o zewnętrzne klamki wykończone chromem, ale przede wszystkim o pakiet INFINITI InTouch, system audio Bose® Premium Sound System z dziesięcioma głośnikami, system doświetlania zakrętów, a także o automatycznego asystenta parkowania z panoramiczną kamerą i funkcją wykrywania ruchomych obiektów. Dwanaście czujników systemu automatycznego parkowania mierzy wymiary miejsca parkingowego i pomaga tak manewrować autem, że kierowcy pozostaje tylko używanie pedału przyspieszenia i hamulca.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz