III Bukowski Bieg Mieszka I na zdjęciach

Paweł Olijnyk z Ukrainy wygrał III Bukowski Bieg Mieszka I na 10 kilometrów (czas 32,30). Tuż za nim linię mety minął jego rodak Dmitrij Musiiatchenko. Obaj stanęli na podium również przed rokiem – odpowiednio na drugim i trzecim jego stopniu. Zobacz zdjęcia z niedzielnego biegu ulicami Buku. Patronat sprawował Nasz Głos Poznański.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj

Gospodarze z Bukowskiego Klubu Biegacza, cieszą się z miejsc na podium swoich zawodników, w poszczególnych kategoriach wiekowych, które zajęli Adam Drzymała, Marian Szymański oraz Mirosława Sznycer. Dodatkowo Adam Drzymała został najlepszym biegaczem bukowskiej miny!