Home & Garden


Polska słynie z przedsiębiorstw, które produkują i dystrybuują świetniej jakości meble. Dlatego, jeśli ktoś szuka mebli ogrodowych, czy też do restauracji i do domu, to powinien szukać właśnie w naszym kraju. Jedną z firm, która zapisała się już na rynku mebli, jako nowatorska i otwarta na klientów, jest Home&Garden.

Co warto wiedzieć o tej firmie?

Home & Garden to przede wszystkim firma, która odznaczyła się tym, że bardzo szybko osiągnęła znaczący status na rynku. Jej siedziba mieści się w Pile, tam również znajdują się obszary biurowe i magazynowe. To stamtąd meble trafiają do wielu marketów z meblami w naszym kraju, lecz także do krajów europejskich i poza UE.

Czemu Home&Garden zawdzięcza taki sukces? Przede wszystkim zespół, który zarządza firmą, doskonale wie, jak ważne jest śledzenie aktualnych trendów i przedstawianie klientom produktów, które są na czasie, a także są czymś nowym. Jeśli jest więc sezon na meble drewniane, meble metalowe, w stylu nowoczesnym, klasycznym, retro, i tak dalej, to właśnie takie można znaleźć w Home&Garden.

Co znajduje się w ofercie Home&Garden?

Jeśli chodzi o ofertę tego przedsiębiorstwa, to jak już sama nazwa wskazuje, przede wszystkim będą to produkty, które używane są w ogrodzie, a także po części produkty używane w domach. Lecz na tym lista produktów się nie kończy. W Home&Garden spokojnie mogą zaopatrywać się również restauratorzy, a także osoby, które na przykład pragną mieć saunę.

Home & Garden nie zapomina także o rozrywce, dlatego wśród mebli ogrodowych, znajdują się także place zabaw na ogrody, specjalnie przygotowane urządzenia, które pozwalają na stworzenie przydomowego boiska do koszykówki, no i bardzo popularne trampoliny.

Jednak Home&Garden to nie tylko wypoczynek i meble. Oferta jest bardzo szeroka i można się o tym przekonać, między innymi zauważając, że w ofercie znajdują się tunele foliowe. Są to tunele, którymi zarówno zadowolą się osoby, chcące stworzyć sobie mały, przydomowy ogródek, a także takie, którymi zadowolą się osoby, zajmujące się ogrodnictwem na pełen etat.

Oferta jednak na tym się nie kończy i stale się powiększa, dlatego też ciężko byłoby przedstawić ją całą. W Home&Garden odnajdą się osoby, które poszukują także namiotów handlowych, leżaków, i tak dalej. Jeśli coś wchodzi do mody, to można być pewnym, że jeśli jeszcze tego nie ma w Home&Garden, to już niedługo będzie.

Co wyróżnia firmę na rynku?

Jeśli firma chce zaistnieć, to powinna udowodnić, że w jakiejś dziedzinie jest naprawdę dobra. Można powiedzieć, że dowód jakości produktów Home & Garden jest naprawdę poważny i na wysokim poziomie, ponieważ jest to 1. miejsce w ramach XI edycji Konkursu im. Stanisława Staszica. Nagroda ta została przyznana przede wszystkim za wykonywanie najwyższej jakości produktów, a także wzornictwo i solidność wykonania.

Home & Garden to przedsiębiorstwo, które idzie z duchem czasu i zawsze odpowie na wszelkie potrzeby klientów. Warto korzystać z mebli, które są naprawdę solidnie wykonane i posłużą całe lata.

Dodaj komentarz