Histerie miłosne w Teatrze Muzycznym (KONKURS)


„Histerie miłosne” to komedia, która łączy elementy absurdalnego humoru i klasycznej farsy. Czarny humor miesza się tu z grozą a bohaterowie poszukujący rozstrzygnięcia życiowych dylematów stają się tym śmieszniejsi im tragiczniejsze jest ich położenie.

Marian planuje pozbyć się żony ponieważ ma kochankę. Kiedy przypadkiem spotyka na moście dawno niewidzianego szkolnego kumpla, uknuwa intrygę, której konsekwencje dają początek lawinie tragiczno-śmiesznych wydarzeń. Jak pozbyć się żony z pomocą przyjaciela? Jak w sposób ekstremalny wyznać komuś miłość? I jaki wpływ na życie człowieka może mieć mały piesek rasy gryfonik belgijski?

Tego wszystkiego dowiemy się oglądając „Histerie miłosne” 31 marca w Teatrze Muzycznym w Poznaniu o godz. 18 i 20.30.  Występują: Szymon Bobrowski,  Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa. Bilety do nabycia:  biuro obsługi widza / kasa teatru tel. lub na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl, www.agencjabrussa.pl.

Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na przedstawienie. Aby zdobyć jedno z nich należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Czy „Nasz Głos Poznański” jest patronem medialnym Teatru Muzycznego? Na odpowiedzi czekamy pod adresem kontakt@naszglospoznanski.pl do środy 26 marca, do godz. 17. Laureatów poinformujemy drogą mailową.  Mile widziane polubienie „Naszego Głosu Poznańskiego” na facebooku. 

Dodaj komentarz