Gwiazdy w Swarzędzu


14, 15 i 16 czerwca na polanie przy ul. Strzeleckiej odbędzie się największa ze swarzędzkich imprez. Wystąpi wiele gwiazd. Muzyka disco polo, klubowa, pop, rock, znani Dj-e, a także Sławomir, Gromee, Luxtorpeda, Coma, Filip Lato, Big Cyc. Dla najmłodszych – Arka Noego oraz Tulinki.

Power Play

Zespół wywodzi się z Zamościa. Początki grupy Power Play to rok 2001. Zespół powstał z inicjatywy lidera Sylwestra Gazdy. Wspólnie tworzą i grają muzykę disco polo oraz dance. W roku 2016 zespół zdobył poczwórną Platynę za singiel „Co ma być to będzie”, rok 2017 to singiel „Lubisz to lubisz”, dzięki któremu zespół pochwalić się może płytą Diamentową.

Sławomir

Pochodzący z Krakowa aktor, showman, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny. Gwiazda wybrana przez mieszkańców Swarzędza w plebiscycie sondzie Ośrodka Kultury. Sławomir Zapała, bo o nim tu mowa, jest autorem jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich piosenek „Miłość, miłość w Zakopanem…”, którą na serwisie Youtube obejrzało już ponad 196 mln osób. Twórca piosenki „ Megiera” oraz „Ty mała znów zarosłaś.” Jak sam mówi – tworzy muzykę gatunku Hard Polo.

Dance Nation

Duet holenderskich Dj’ów tworzony przez Sean’a i Kim V, których najbardziej znanym utworem jest „Sunshine” z 2001 roku. Odkryci przez producentów i DJ’ów Bradski & Jenski (czyli Brada Groblera i Roba Janssena). W 2015 roku Dance Nation wydali swój ostatni singiel „Ridin ‚High”, który potwierdza ogólny ruch w kierunku dźwięków muzyki house.

Gromee

Krakowski producent, DJ, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki. Odnajduje się doskonale w różnych gatunkach muzyki, nie tylko klubowej. Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje w całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i na festiwalach w kraju. Znany z takich utworów jak: „Light me up”, „One Last Time”, „Without You.”

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz