Groć: widać w zespole zaangażowanie i determinację


– Poziom IX Ogólnopolskiego Turnieju Otwarcia Sezonu w siatkówce kobiet był bardzo wysoki, co zdecydowanie podniosło jakość widowiska. Jestem bardzo zadowolony z zespołu. Cieszę się, że każda zawodniczka wywiązała się ze swoich zadań. Widać w tym zespole zaangażowanie i determinację – mówi trener SKF Politechniki Poznańskiej, Marcin Groć.

– Pierwszy turniej za nami. Była to idealna okazja żeby zobaczyć, na jakim etapie okresu przygotowawczego jesteśmy. Warto nadmienić, że nie graliśmy naszym optymalnym składem, co sprawiło, że można było troszkę poeksperymentować z kadrą meczową. Poziom turnieju był bardzo wysoki, co zdecydowanie podniosło jakość widowiska. Jestem bardzo zadowolony z zespołu. Cieszę się, że każda zawodniczka wywiązała się ze swoich zadań. Widać w tym zespole zaangażowanie i determinację. Natomiast atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. To był dla nas naprawdę udany weekend, a zespół dosłownie spisał się na medal.

Mimo, że turniej dopiero co się zakończył to nie zwalniamy tempa i już w najbliższą niedzielę wybieramy się do Konina na kolejne mecze kontrolne. Będzie to kolejna szansa do sprawdzenia zespołu w sytuacji meczowej. Pojawią się kolejne odpowiedzi i miejmy nadzieję, że zbliżający się weekend będzie równie owocny – podsumował występ siatkarek SKF Politechnika Poznań w IX Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu trener Marcin Groć.

LTS Legionovia Legionowo najlepsza w IX Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu

Wyniki spotkań SKF Politechniki Poznańskiej podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Otwarcia Sezonu w piłce siatkowej kobiet:

SKF Politechnika Poznańska – UKS Ares Nowa Sól 2:0

SKF Politechnika Poznańska – WTS Włocławek 2:0

UKŻPS Kościan – SKF Politechnika Poznańska 0:2

UKS Beach Volley Lubsko – SKF Politechnika Poznańska 2:1

LTS Legionovia Legionowo – SKF Politechnika Poznańska 2:0

Turniej w Poznaniu współfinansowany był ze środków Wydziału Sportu Miasta Poznania oraz Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Patronem medialnym turnieju był portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Dodaj komentarz