Gran Turismo Polonia powróciło na Tor Poznań (ZDJĘCIA)!


Supersamochody z całej Europy po raz kolejny zawitały do Poznania, aby wziąć udział w 15. edycji Gran Turismo Polonia – ekskluzywnego spotkania właścicieli sportowych aut z najwyższej półki. Pomimo kontrowersji towarzyszących ubiegłorocznej edycji impreza powraca na Tor Poznań, gdzie przez trzy dni kierowcy będą szkolić umiejętność jazdy i walczyć o jak najlepsze czasy okrążenia.

 

Z powodu nadmiernego hałasu w ubiegłym roku ostatni dzień Gran Turismo Polonia został przerwany. Jednak organizatorom i zarządcy Toru Poznań udało się znaleźć rozwiązanie i impreza powróciła do Poznania.

W ubiegłym roku doszło do szeregu nieporozumień, których efektem było przekroczenie norm hałasu i przerwanie imprezy. Sytuacja była bardzo skomplikowana, a jak się okazało, zawiodła przede wszystkim komunikacja. Dlatego, gdy po wszystkim siedliśmy do rozmów, postanowiliśmy wspólnie zamknąć temat zeszłego roku i skupić się na rozwiązaniu problemów na przyszłość – zapewnia Bartosz Bieliński, prezes Automobilklubu Wielkopolskiego. – Gran Turismo Polonia było zawsze mile widziane na Torze Poznań i zależy nam, aby ubiegłoroczny incydent nie przekreślił 15 lat naszej dobrej współpracy.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz