„Gramy dla Jasia” – Warta Poznań włączyła się w akcję zbiórki pieniędzy dla Jasia Woźniaka


Trener Warty Poznań Piotr Tworek zaprosił Jasia i jego siostrę na trening pierwszej drużyny. Dzieci wzięły udział w zajęciach, zwiedziły klub, szatnię i miały okazję porozmawiać z zawodnikami. Drużyna podarowała gościom koszulkę z autografami. Potem Jasiu uczestniczył w treningu „swojej” drużyny Warty Poznań.

Wojciech Sysiak, trener zespołu, w którym występował Jaś, zaproponował zorganizowanie turnieju dla drużyn do lat 8. Weźmie w nim udział kilkanaście ekip z Poznania i okolic. Impreza odbędzie się w sobotę, 9 listopada w Plek Centrum Sportu przy ul. Margonińskiej w Poznaniu. Rozpocznie się w południe i potrwa do godz. 15.

Rywalizacji młodych piłkarzy będą towarzyszyły akcje, których celem będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Jasia Woźniaka. Odbędzie się m.in. aukcja charytatywna, w której do wylicytowania będzie koszulka meczowa Warty Poznań z autografami zawodników, a także piłka firmy Nike, także z podpisami piłkarzy „Zielonych”. W czasie turnieju będzie prowadzona sprzedaż cegiełek, gadżetów i słodkości . Wpływy zasilą szczytny cel.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz