Gorzowianie następnym rywalem Warty Poznań


Pierwszoligowa Warta Poznań w sobotę rozegra piąty mecz sparingowy podczas letniego okresu przygotowawczego, a rywalem podopiecznych Petra Nemca będzie niżej notowana Warta Gorzów Wlkp. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

W poprzednich meczach towarzyskich piłkarzom trenera Petra Nemca nie wiodło się zbyt dobrze, gdyż w czterech spotkaniach Zieloni nie odnieśli ani jednego zwycięstwa. Dwukrotnie zremisowali swoje spotkania i zaliczyli dwie porażki. Wypada jednak dodać, że w dotychczasowych meczach kontrolnych Warta Poznań głównie mierzyła się z wyżej notowanymi przeciwnikami m.in. Lech Poznań, Miedź Legnica, CFR Cluj (Rumunia).

Natomiast w sobotę poznaniacy po raz pierwszy tego lata staną naprzeciwko drużynie z niższej klasy rozgrywkowej. Ich rywal będzie Warta Gorzów Wielkopolski, która jest beniaminkiem III ligi. Sobotni mecz zostanie rozegrany na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12:00. Wstęp na sparing z Wartą Gorzów Wielkopolski jest wolny.

POLECAMY MATERIAŁY:

Arkadiusz Gajewski bliski przejścia do Warty Poznań

Warta Poznań remisuje z AFE (ZDJĘCIA)

Niklas Zulciak bliski gry w Warcie Poznań

Warta Poznań minimalnie uległa mistrzowi Rumunii

Dodaj komentarz