GOMOR Xmass Party


15 grudnia na fanów czeka potężna dawka ciężkiego brzmienia w najlepszym wykonaniu na GOMOR Xmass Party 2018 w Klubie u Bazyla. Jako gość specjalny wystąpi zespół COCHISE, a także: HEAVYWEIGHT, BONESETTER(NRF), PENERRA i oczywiście GOMOR, który zaprezentuje między innymi swoje najnowsze utwory… RockOn! Patronat objął Nasz Głos Poznański.

Zespół GOMOR powstał w 1988 roku w Poznaniu z inicjatywy ówczesnych technicznych Turbo & Wolf Spider i zadebiutował udanym i szokującym występem na Metalmanii 89′. Z tego też okresu pochodzą pierwsze nagrania tego zespołu wydane przez Metal Mind Productions na składance Metalmania 89′.
Po wielu latach zawieszenia Popcorn (Acid Drinkers) i Compass (Syndicate,RH Blue) na jednej z wielu imprez postanowili reaktywować GOMOR, co zaowocowało w 2012 r. nagraniem albumu „Apocalyptic Rise:, który zawiera 11 ostrych i dynamicznych metalowo-rock’n’rollo’wych kompozycji w nurcie muzycznym a’la Motörhead.
Album został bardzo dobrze przyjęty przez media i słuchaczy, a Gomor okrzyknięto mianem „polskiego Motörhead”, głównie jest to zasługa wokalu Compassa który do złudzenia wpasowuje się w stylistykę śp. Lemmyego. Muzyka Gomor opiera się na najlepszych wzorcach wielu klasyków tego gatunku, jednak podobieństwo do twórczości legendarnego Motörhead jest niezaprzeczalne. Obecnie GOMOR gra w zmienionym składzie kontynuując i tworząc heavy rockowe dzieło z wykopem miażdżącym i wgniatającym w ziemię brzmieniem.
https://www.facebook.com/gomorpl/notifications/
Skład:
Compass – voc ***
Maciej Jahnz (ex Flapjack) – lead guitar ***
Maciej ŻUK Żebrowski (ex Sweet Noise) – bass guitar ***
Marek GOORAL Górecki – guitar ***
Jarosław Szczeciński – drums ***.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

2 komentarze

  1. tomasz pisze:

    GOMOR Xmass Party chce wygrać

  2. tomasz pisze:

    chce wygrać

Dodaj komentarz