GKS Dopiewo zremisował z Obrą 1912 Kościan

Czwartoligowy GKS Dopiewo w kolejnym sparingu przed rundą wiosenną zremisował z Obrą 1912 Kościan 2:2, a na listę strzelców wpisali się Mariusz Grzegorzewicz i Marek Woroch. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Dla podopiecznych Andrzeja Ostańskiego był to już piąty mecz kontrolny przed startem rozgrywek IV ligi. Początkowo GKS Dopiewo miał się ponownie zmierzyć z MKS Błękitni Wronki, ale ostatecznie ich rywalem na boisku w Grodzisku Wielkopolskim była Obra 1912 Kościan. Początek spotkania należał do żółto-niebieskich, którzy po bramce Mariusza Grzegorzewicza schodzili na przerwę prowadząc 1:0. Zdecydowanie więcej działo się w drugiej połowie, a kibice zobaczyli trzy bramki i sparing zakończył się remisem 2:2.

Za tydzień GKS Dopiewo zmierzy się z piłkarzami Wiary Lecha, a pierwszy mecz o ligowe punkty rozegrają 17 marca. W tym dniu na stadionie GOSiR przy ul. Polnej będą podejmować Wartę Międzychód, z którą przegrali w rundzie jesiennej 0:2.

GKS Dopiewo – Obra 1912 Kościan 2:2 (1:0)

Bramki: Mariusz Grzegorzewicz, Marek Woroch – Maciej Przewłocki, Mariusz Józefiak