GAZ najlepszy do Twojego auta- sprawdź co możesz zyskać


Twój samochód podczas jazdy pali dużo paliwa? Znamy świetny sposób na zaoszczędzenie nawet 20% kosztów związanych z jego zatankowaniem. Chcesz wiedzieć jak możesz to zrobić? Sprawdź.

Cena benzyny idzie w górę i przekracza już około 5 złotych za litr. Zatankowanie pełnego baku często wiąże się z wydaniem około kilkuset złotych. Jest rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić, a auto będzie bardziej wydajne i ekonomiczne.

Zainstaluj LPG w swoim samochodzie i ciesz się z zysków

Chcesz założyć instalację gazową LPG w swoim samochodzie? Zdecyduj się na jej założenie w profesjonalnym warsztacie samochodowym AUTO GAZ Wiry koło Poznania. Prowadzimy naszą firmę już od 30 lat, każdego dnia zdobywając nowe doświadczenie.

Firma AUTO GAZ Wiry oferuje: 

Założenie gazu wymaga ogromnego doświadczenia mechanika samochodowego. Pracownicy firmy AUTO GAZ Wiry specjalizują się w montażu, serwisie, naprawie oraz przeglądzie instalacji LPG. Zakładamy gaz w każdym samochodzie osobowym i dostawczym. Przyjedź do naszego warsztatu w okolicy Poznania i załóż instalację gazową.

Dzięki usługom naszej firmy możesz zyskać:

– gwarancję na wykonane usługi w naszym warsztacie samochodowym;

– profesjonalny montaż instalacji LPG;

– założenie instalacji gazowej w krótkim czasie.

Rozbudowana oferta firmy AUTO GAZ oferuje każdemu klientowi montaż, serwis i naprawę:

– podstawowych instalacji LPG;

– instalacji założonych w autach z bezpośrednim wtryskiem.

Załóż instalację gazową w swoim samochodzie

Co roku coraz więcej klientów zakłada w swoich samochodach instalację gazową. Ceny paliwa idą w górę co za tym idzie zwiększają się też koszty podróży autem. Cena LPG jest o połowę niższa niż benzyny lub ropy. Montując instalację gazową w samochodzie możesz zmniejszyć koszty podczas tankowania paliwa. Zastanów się nad założeniem gazu w Twoim aucie i ciesz się z niższych rachunków.

Hybryda z gazem- nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie

W ofercie firmy AUTO GAZ Wiry znajdziesz także montaż instalacji gazowej w samochodzie hybrydowym. Auto idealnie sprawdza się podczas krótkich tras i jazdy po mieście. Jeśli jednak zamierzasz często podróżować i odbywać dłuższe trasy, rozważ montaż gazu w samochodzie. Zaoszczędzisz pieniądze i podróżuj komfortowo i ekonomicznie.

Samochód hybrydowy- korzyści z instalacji gazowej

Instalacja gazowa LPG w samochodzie hybrydowym jest świetnym rozwiązaniem, które przyniesie Ci wiele korzyści. Są to między innymi:

– niższe koszty zakupu paliwa;

– podróżowanie bez częstego tankowania zbiornika;

– ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie;

– nowoczesne rozwiązanie na rynku motoryzacyjnym;

Zapraszamy do warsztatu samochodowego AUTO GAZ Wiry w okolicy Poznania i zamontuj instalację gazową w swoim aucie.

Przegląd instalacji gazowej w Twoim samochodzie

Ważne jest także regularne sprawdzanie instalacji gazowej w samochodzie. Pozwala to zapobiec powstawaniu uszkodzeń elementów instalacji lub szybko usunąć uszkodzoną część. Przegląd pozwala na utrzymanie całej instalacji w dobrym stanie technicznym, co przyniesie Ci duże zyski.

Firma AUTO GAZ Wiry nie tylko montuje, serwisuje i naprawia instalację gazową, ale także przypomina każdemu klientowi o zbliżającym się terminie przeglądu. Ustawiamy serwis w komputerze i za pomocą sygnalizacji dźwiękowej przypomnimy Ci o terminie przeglądu. Dzięki temu zdążysz na czas.

Przyjedź założyć instalację gazową i zostań naszym stałym klientem i skorzystaj z atrakcyjnych cen warsztatu samochodowego AUTO GAZ Wiry. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie nie czekając w kolejce.

W ofercie montażu instalacji gazowej oferujemy:

– kompleksowe wykonanie usługi;

– konkurencyjne i atrakcyjne ceny;

– profesjonalne wykonanie usługi w dogodnym terminie.

Zostaw swój samochód pod opieką naszych fachowców. W tym czasie odpocznij w poczekalni i wypij kawę lub herbatę. Możesz także wybrać się na spacer po okolicy. Znajdź czas dla siebie, a my zajmiemy się Twoim samochodem najlepiej jak umiemy. Nasze doświadczenie i zdobyta wiedza pozwolą na profesjonalne wykonanie zleconej przez Ciebie usługi.

Załóż gaz w aucie w korzystnej cenie

Koszty montażu instalacji gazowej w samochodzie ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Na cenę wykonywanej usługi wpływa:

– rodzaj zakładanej instalacji;

– model samochodu;

– moc pojazdu;

– rok produkcji auta.

Przyjedź do nas, a my dopasujemy rodzaj instalacji do Twojego samochodu. Przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania i pomożemy w wyborze instalacji. Ostateczną decyzję pozostawimy Tobie, a założona przez nas instalacja gazowa będzie służyła Ci przez wiele lat.

 

Dodaj komentarz