Gala sportów walki RCP1 Boks&K1 w Poznaniu


Gala sportów walki RCP1 Boks&K1 odbędzie się 17 marca 2018 w Poznaniu. Za nami konferencja prasowa z zawodnikami.

Miejscem wydarzenia będzie hala UAM Morasko, mieszcząca się przy ulicy Zagajnikowej 9, na terenie poznańskiego osiedla Różany Potok. Kibice będą świadkami 10 pojedynków, które odbędą się w formule K-1 oraz boksu zawodowego. Transmisja gali będzie przeprowadzona przez ogólnopolską telewizję.

Spośród walk w formule K-1, najważniejszą z nich będzie pojedynek o tytuł mistrza świata, w której wystąpi Łukasz Szulc – zawodowy mistrz Polski, medalista mistrzostw Europy i świata, zawodnik i trener w Shootboxer – Klub Sportów Walki .
Spośród pojedynków bokserskich, najważniejszym z nich i jednocześnie walką wieczoru będzie występ Patryka Szymańskiego – niepokonanego prospekta, legitymującego się rekordem 18-0 (9KO), młodzieżowego mistrza WBC oraz WBO, reprezentanta Sferis KnockOut Promotions, Warriors Boxing Promotions oraz Boks Poznań Profi Team. Walka odbędzie się na dystansie 10 rund a w jej stawce znajdzie się tytuł międzynarodowego mistrza Polski w wadze super półśredniej.
Wśród gości zobaczymy wielu znanych i cenionych przedstawicieli sportu, muzyki oraz biznesu. Na wszystkich obecnych będą czekać niezwykłe emocje sportowe, którym będzie wtórować doskonała i nowoczesna oprawa wydarzenia.
Karta walk obfituje w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska zawodników. Nie brakuje również głodnych sukcesu nowych twarzy.

Szczegółowe informacje:

Otwarcie bram o godzinie 17:00
Start Gali o godzinie 19:00
Bilety: https://goo.gl/quzp8Q.

Zdjęcia Roger Gorączniak

Dodaj komentarz