Gala sportów walki RCP1 Boks&K1 w Poznaniu


Gala sportów walki RCP1 Boks&K1 odbędzie się 17 marca w Poznaniu, w hali UAM Morasko przy ulicy Zagajnikowej 9. Zaplanowano 10 pojedynków, które odbędą się w formule K-1 oraz boksu zawodowego.

Spośród walk w formule K-1, najważniejszą z nich będzie pojedynek o tytuł mistrza świata, w której wystąpi Łukasz Szulc – zawodowy mistrz Polski, medalista mistrzostw Europy i świata, zawodnik i trener w Shootboxer – Klub Sportów Walki.
Spośród pojedynków bokserskich, najważniejszym z nich i jednocześnie walką wieczoru będzie występ Patryka Szymańskiego – niepokonanego prospekta, legitymującego się rekordem 18-0 (9KO), młodzieżowego mistrza WBC oraz WBO, reprezentanta Sferis KnockOut Promotions, Warriors Boxing Promotions oraz Boks Poznań Profi Team.
Walka odbędzie się na dystansie 10 rund a w jej stawce znajdzie się tytuł międzynarodowego mistrza Polski w wadze super półśredniej.

Wśród gości zobaczymy wielu znanych i cenionych przedstawicieli sportu, muzyki oraz biznesu.
Na wszystkich obecnych będą czekać niezwykłe emocje sportowe, którym będzie wtórować doskonała i nowoczesna oprawa wydarzenia.
Karta walk obfitować będzie w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska zawodników. Nie zabraknie również głodnych sukcesu nowych twarzy.

Otwarcie bram o godzinie 17. Start gali o godzinie 19.

Mieliśmy dla Czytelników mamy dwa dwuosobowe zaproszenia. Konkurs trwał do 13 marca, do godz. 20.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Dodaj komentarz