Gala FEN 22 w Poznaniu


14 września w Fabryce Formy – Centrum Fitness w budynku ,,Poznań Bałtyk” odbyła się konferencja prasowa przed galą FEN 22, która odbędzie się 20 października. Zostały ogłoszone nazwiska dwóch nowych nabytków federacji, którzy będą równocześnie bohaterami gali. Zawodnicy po raz pierwszy staną naprzeciw siebie twarzą w twarz. Zobacz zdjęcia z konferencji.

Podczas konferencji prasowej został też omówiony szczegółowy plan promocji gali FEN 22, która po raz pierwszy w niespełna pięcioletniej historii federacji zawita do stolicy Wielkopolski. Na pytania dziennikarzy odpowiedzieli:

  • Bartosz Leśko
  • Tomasz Kondraciuk
  • Łukasz Kopera
  • Mateusz Rębecki
  • Paweł Jóźwiak
  • dwóch zawodników, którzy zostaną ogłoszeni podczas konferencji.

Poznań jest kolejnym miastem, które będzie gospodarzem naszej edycji. Czuję się zaszczycony, że zawitamy do stolicy Wielkopolski, bo ten region ma ogromne tradycje jeżeli chodzi o mieszane sztuki walki. Cieszę się, że wraz z władzami miasta patrzymy w tym samym kierunku i chcemy stworzyć naprawdę kapitalne widowisko, które na zawsze zostanie w pamięci wszystkich kibiców MMA w naszym kraju – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

W stolicy Wielkopolski zobaczymy Radosława Paczuskiego (19-2-0) i Mateusza Rębeckiego (6-1, 1 KO, 4 SUB) oraz wracającego do klatki FEN Kamila Łebkowskiego (16-8, 9 KO, 2 SUB). Do tego wystąpią m.in.: Łukasz Kopera, Kamil Gniadek czy też Bartosz Leśko.
Dodatkowo, jednym z bohaterów gali FEN 22 będzie Tomasz Kondraciuk (12-7, 7 KO, 4 SUB). 30-latek przystąpi do tego pojedynku w dobrym nastroju, gdyż w grudniu 2017 roku znokautował już w 1. rundzie Macieja Browarskiego. Zawodnik z Poznania skończył przed czasem w swojej dotychczasowej karierze miedzy innymi takich zawodników, jak Łukasz Klinger, Marcin Gulas czy Arkadiusz Jędraczka.

Bilety na galę FEN 22 w serwisie Eventim.pl można nabyć TUTAJ.

Zdjęcia Roger Gorączniak

Dodaj komentarz