Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka


Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w poznańskim kinie Helios w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka! W niedzielę, 11 marca, o godzinie 10:30 zaprezentowany zostanie nowy zestaw bajek: Tęczowa fala, Niezwykły ulubieniec, Przyjęcie dla księcia, Ale bałagan, Kłopot z delfinkiem.

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej:

  • animacje oraz tematyczne malowanie twarzy z animatorem Kinimodo
  • stanowisko kolorowanek dla dzieci i rodziców
  • stanowisko do zabawy piaskiem kinetycznym
  • kącik plastyczny i mozaiki do układania

Uśmiechy uwieczni profesjonalny fotograf z AB Foto.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Uczestnicy Filmowych Poranków! Każdy z Was może wziąć udział w zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będzie można rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz