Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka cz. 10


Zapraszamy  do kina  Helios na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka! W niedzielę, 22 kwietnia, o godzinie 10:30 zaprezentujemy nowy zestaw bajek: Nie ma jak w domu, Owocowa mieszanka, Na farmie, Kiedy boli brzuszek, Gwiazdki na niebie.

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

W holu kina czekać będą na Was atrakcje: malowanie twarzy przez animatorów Kinimodo, tematyczne warsztaty plastyczne,
możliwość kreatywnej zabawy piaskiem kinetycznym,
układanki, mozaiki oraz puzzle.

Fotorelację zapewni fotograf z AB FOTO.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

 

Każdy z Was może wziąć udział w nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziecie rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się  i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia: zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min], projekcja – zestaw bajek lub film [60-70 min.] Specyfika seansu filmowego: dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok].  Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Dla Czytelników mieliśmy trzy dwuosobowe zaproszenia. Konkurs trwał do 19 kwietnia, do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo!

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Zapraszamy również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami 13 maja o godzinie 10:30! Będziemy mieli zaproszenia!

Dodaj komentarz