FanCamp 2012 – więcej niż piłkarskie emocje


EURO 2012 zbliża się wielkimi krokami. Poznań podobnie jak inne miasta – gospodarze będzie musiał się zmierzyć z napływem kibiców oraz turystów. Dla tych którzy chcą być blisko zawodników Portugalii, cenią sobie dobrą atmosferę i przystępne ceny, z dala od zatłoczonego centrum powstało Międzynarodowe Miasteczko Kibica – FanCamp2012.

fancamp sielinko

FanCamp 2012 to miasteczko kibica, w którym swoje miejsce znajdą nie tylko fani piłki nożnej z zagranicy,a le również polscy miłośnicy tego sportu. Do dyspozycji powstanie pole namiotowe zajmujące powierzchnię 12 ha. Miasteczko zostanie podzielone na kilka stref: strefa kibica, rodzinna z atrakcjami dla najmłodszych kibiców, noclegowa oraz gastronomiczna. Niesamowitą atmosferę i piłkarskie emocje będzie można poczuć dzięki transmisji meczy na żywo na największym telebimie w Polsce.

– Międzynarodowe Miasteczko Kibica to miejsce łączące niezwykły klimat stadionu, PUB-u i bazy noclegowej w jednym punkcie! Pobyt w FanCamp to propozycja dla wszystkich, którzy czas mistrzostw chcą spędzić w wyjątkowy sposób. Na pewno nie zabraknie dobrej atmosfery i pozytywnych emocji – mówi Łukasz Buda, reprezentujący głównego sponsora miasteczka.

Głównym sponsorem Międzynarodowego Miasteczka Kibica – FanCamp 2012 jest marka Buda.

Więcej informacji znajdziecie na www.fancamp2012.pl.

2 komentarze

  1. Kamil pisze:

    EURO za 7 dni więc przygotowania idą pełną parą. Zabawa będzie przednia. Namiot, śpiwór i w drogę na FanCamp….

  2. th pisze:

    koko koko euro spoko;)

Dodaj komentarz