Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w gminie Czerwonak


W tym roku Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w gminie Czerwonak obchodzony będzie częściowo wirtualnie.

Gmina zaprasza na:

zabawy z nagrodami na gminnym profilu na Facebooku Czerwonak Zobacz Więcej (facebook.com/czerwonakzobaczwiecej). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: karnety na basen, książki, gminne gadżety.

terenowe gry mobilne w przestrzeni 4 miejsc na terenie gminy Czerwonak. Gry mają formę quizu z pytaniami z odpowiedziami (tekstowymi i graficznymi) i można w nie grać samemu. Do udziału w grze potrzebny jest smartfon z dostępem do internetu. Trasy gier mają długość ok. 1-2 km, a przejście ich zajmuje 30-60 minut. W gry można zagrać w dowolnym terminie i o dowolnej godzinie. Uczestników gier nagrodzimy – wystarczy podczas pokonywania trasy zrobić sobie zdjęcie i wysłać je na adres email promocja@czerwonak.pl (zdjęcia nie będą nigdzie publikowane). Spośród zgłoszeń rozlosujemy 3 pakiety, w skład których wchodzić będą karnet na basen, książki i gminne gadżety. Linki do gier pojawiać się będą w konkretnych dniach na stronie www.czerwonak.pl oraz na gminnym profilu na Facebooku Czerwonak Zobacz Więcej (facebook.com/czerwonakzobaczwiecej).

Dzień Bez Samochodu – 22 września, w wyjątkowy sposób gmina doceni tych, którzy w tym ważnym dniu zamiast transportu samochodowego wybiorą transport rowerowy.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz