Euro z Wartą


30 uczestników festynu Euro z Wartą będzie mogło na własne oczy zobaczyć EURO… z trybun Stadionu Miejskiego w Poznaniu!

 

Na stadionie Zielonych zrobiło się biało-czerwono.

 

Na stadionie Zielonych zrobiło się biało-czerwono.

 

W piątek, 25 maja, dzięki inicjatywie Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej, prezes sekcji piłkarskiej Warty Poznań, prezydent Poznania Ryszard Grobelny zaprosił  najmłodszych mieszkańców miasta do wspólnego przeżywania emocji związanych z UEFA EURO 2012!

Podczas festynu pod hasłem „Euro z Wartą!”, zorganizowanym przez Wartę Poznań i jego sponsora strategicznego – spółkę Family House” emocji nie brakowało.

 Impreza przeznaczona była dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat i odbyła się na terenie obiektów klubowych przy ul. Droga Dębińska 12 w Poznaniu. W programie zaplanowano mnóstwo atrakcji m.in. gry i zabawy z piłkarzami  Warty oraz konkursy w których można było wygrać cenne nagrody, jak np. gadżety klubowe z autografami. Festyn dedykowany był wszystkim dzieciom z Poznania w określonej grupie wiekowej, które interesują się sportem, kibicują polskiej reprezentacji piłki nożnej i z niecierpliwością oczekują rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie.

To nie pierwsza tego rodzaju impreza organizowana przez klub i jego sponsora.  – Zarówno Warta Poznań jak i Family House angażują się w liczne akcje społeczne i charytatywne mające na celu pomoc finansową i materialną. Szczególnie chętnie pomagam dzieciom ponieważ uśmiech na ich twarzach jest dla mnie najlepszą nagrodą. Tym razem postanowiłam razem z władzami miasta umożliwić dzieciom obejrzenie na żywo meczów EURO 2012. Mam nadzieję, że ta niespodzianka sprawi im dużą frajdę – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Warty Poznań oraz wiceprezes spółki Family House.

Prezes Łukomska-Pyżalska w imieniu swoim, spółki Family House i prezydenta Poznania umożliwiła 30 młodym uczestnikom festynu na własne oczy zobaczyć EURO 2012… z trybun Stadionu Miejskiego w Poznaniu!

iFestyn Euro Warta 189

Prezes Izabella Łukomska-Pyżalska przygotowała wielką niespodziankę w postaci biletów na mecze Euro.

Piotr Reiss.

Na festynie nie mogło zabraknąć Piotra Reissa.

Festyn Euro Warta

Na festyn Euro Warta przybyło wiele osób.

Festyn Euro Warta 131Festyn Euro Warta

Zdjęcia Roger Gorączniak

 

Dodaj komentarz