Enea sponsorem strategicznym piłkarskiej Akademii Warty Poznań


Enea została sponsorem strategicznym Akademii Warty Poznań, w której na co dzień swoje umiejętności piłkarskie podnosi prawie 300 zawodniczek i zawodników. Firma już od roku wspiera młodych piłkarzy poznańskiej Akademii Warty. Projekt należy do licznych inicjatyw Enei Akademii Sportu, które promują aktywność dzieci i młodzieży oraz ideę rozwoju społeczności lokalnych na terenie działania Grupy Enea.

Podpisana właśnie umowa oznacza przedłużenie współpracy między Warty Poznań, a spółką Enea, która przez ostatnie 12 miesięcy była sponsorem głównym Akademii. Teraz zapewniła sobie tytuł sponsora strategicznego Akademii Warty Poznań. Większe zaangażowanie partnera Klubu będzie widoczne przez cały 2021 rok podczas meczów młodych piłkarek i piłkarzy zielonych. W najbardziej eksponowanym miejscu ich koszulek znalazł się bowiem logotyp potentata branży elektorenergetycznej w kraju.

Enea rozszerza zakres współpracy z Akademią Warty Poznań i z początkiem 2021 roku zostaje jej sponsorem strategicznym.  Akademia Warty Poznań idealnie wpisuje się w założenia i filozofię szerokiego programu promującego aktywność fizyczną dzieci i młodzieży realizowanego pod nazwą – Enea Akademia Sportu. Dzięki współpracy z Wartą Poznań najmłodsi mają szansę rozwijać swoje sportowe talenty pod okiem profesjonalistów.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz