Enea AZS Poznań chce postraszyć mistrzynie Polski


W najbliższą sobotę akademiczki czeka kolejna ciężka przeprawa. Do stolicy Wielkopolski przyjeżdżają aktualne mistrzynie Polski, 1KS Ślęza Wrocław. Patronat nad akademiczkami sprawuje Nasz Głos Poznański.

W ostatnich tygodniach zawodniczki Marka Lebiedzińskiego mierzą się z zespołami z najwyższej półki. Po starciach z Artego Bydgoszcz i Wisłą CanPack Kraków czas na mecz z 1KS Ślęzą Wrocław.

– Z takimi zespołami gramy bez presji – powtarza szkoleniowiec akademiczek. Spotkania z Artego i Wisłą zakończyły się porażkami, ale fragmentami gra poznańskiego zespołu wyglądała całkiem przyzwoicie. Szczególnie wyjazdowy pojedynek w Krakowie może napawać optymizmem. Porażka 69:85 z najbardziej utytułowanym polskim klubem wstydu nie przynosi. – Myślę, że my z tego wyniku przed rozpoczęciem moglibyśmy być zadowoleni, jednak Wisła pozwoliła nam na grę. Do trzeciej kwarty mogliśmy się bić z bardziej doświadczonym i lepszym zespołem od nas i mnie to cieszy – komentował na gorąco spotkanie z Wisłą trener poznanianek.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz