Ekomama, aktorka Monika Mrozowska mówi o sobie paniom


Różne oblicza współczesnej kobiety – ekomamy, pasjonatki zdrowego gotowania i naturalnych kosmetyków – poznają uczestniczki spotkania w ramach cyklu „Malta Kobiet”. W sobotę, 27 października w Galerii Malta o swoim sposobie na życie opowie Monika Mrozowska, aktorka, ekomama 9-letniej Karoliny i 2-letniej Jagody. Wykład dopełni spotkanie z Ewą Sroką, promotorką kosmetyków organicznych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

– Po spotkaniu z dr Preeti Agrawal na temat holistycznej koncepcji zdrowia kobiety kontunuujemy temat związany z tym, jak osiągnąć zadowolenie i równowagę – podstawy dobrego życia, mówi Joanna Stankiewicz z Babilądu, koordynatorka projektu. Nasi goście dzielą się z uczestniczkami spotkań zarówno swoją wiedzą, jak i pozytywną energią. To najważniejsze filary naszego projektu.

Monika Mrozowska znana jest szerokiej publiczności dzięki roli Majki w serialu „Rodzina zastępcza”. Aktorka promuje ekologię, zdrowy styl życia i kuchnię wegetariańską. Jest autorką trzech książek kulinarnych pt. „Przemytnicy na wakacjach” oraz „Fajna babka, ale ciacho” i „Przemytnicy marchewki, groszku i soczewicy”. Obecnie można ją oglądać m.in.
w programach na temat zdrowego gotowania. Na bieżąco tworzy także bloga kulinarnego monika-mrozowska.pl/blog, prowadzi warsztaty kulinarne, pokazy oraz gotuje w poniedziałkowych wydaniach Dzień Dobry TVN.

W Galerii Malta Monika Mrozowska będzie mówiła o ekologicznym macierzyństwie. Jej wykład uzupełni spotkanie na temat trendów w ekologicznej kosmetologii. Opowie o nich Ewa Sroka, założycielka Skin Philosphy, która od 2010 roku prowadzi warsztaty na temat naturalnej pielęgnacji ciała. Pokazuje na nich m.in. jak w warunkach domowych przygotować organiczne kosmetyki.

Wstęp na spotkanie „Ekologiczne rodzicielstwo” (27 października) jest wolny. Zgłoszenia udziału przyjmowane są mailowo na adres: galeria.malta.poznan@gmail.com. Spotkania odbywają się w Multikinie Malta.

„Malta Kobiet” w Galerii Malta, 27 października

27 października,
godz. 11.00 „Ekologiczne rodzicielstwo” spotkanie z Moniką Mrozowską
(prowadzenie: Joanna Leśniewska)
godz.12.00 -13.30 wykład Ewy Sroki na temat ekologicznych kosmetyków

Fot. Polsat

Dodaj komentarz