Dzwoń do Urzędu Miejskiego w Mosinie za darmo!!!


Do Urzędu Miejskiego w Mosinie można dzwonić za darmo. Mosiński magistrat jest najprawdopodobniej pierwszym w Wielkopolsce, który wprowadza takie rozwiązanie, gdyż usługa realizowana jest za pośrednictwem komunikatora Skype i umożliwia każdemu użytkownikowi tego komunikatora z dowolnego miejsca na świecie, połączenie się z centralą tut. urzędu.

Dalej albo przez wybranie nr wewnętrznego (ostatnie 3 cyfry nr telefonu) albo poprzez dyspozytora możemy połączyć się z dowolnym pracownikiem, dokładnie tak jak ma to miejsce podczas tradycyjnej rozmowy telefonicznej – różnica polega jedynie na tym, że rozmowa taka, niezależnie od długości jej trwania i miejsca skąd dzwonimy, jest całkowicie darmowa. Połączenie można uzyskać w godzinach pracy urzędu czyli od 7:00 do 15:00 od wtorku do piątku i od 7:00 do 17:00 w poniedziałek

 INFOMACJE PRAKTYCZNE:

– Aby móc wybrać nr wewnętrzny należy po usłyszeniu zapowiedzi głosowej wybrać konkretny numer korzystając z programowej klawiatury (w oknie rozmowy wybieramy menu ‘Rozmowa’ -> ‘Pokaż klawiaturę’).

Ze względu na pilotażowy charakter oferowanej usługi, w obecnej chwili uruchomiony jest jeden kanał umożliwiający w tym samym czasie tylko 1 osobie aktywne połączenie z urzędem. Jeżeli okaże się, że usługa cieszy się dużą popularnością, urząd rozważy zwiększenie liczby aktywnych kanałów. Użytkownicy, którzy mieliby problemy z dodzwonieniem się, ze względu na „zajętość numeru” proszeni są o przekazanie informacji o tym fakcie do BOI.

Nazwa użytkownika Skype: um-mosina

Wyszukiwanie: Konto urzędu dostępne jest również poprzez wyszukiwarkę ‘Imię: Urząd Miejski’, ‘Nazwisko: Mosina’

 

 

Dodaj komentarz