Dziennikarze komentują wyniki wyborów w Wielkopolsce


Poznańscy dziennikarze komentowali wyniki pierwszej tury wyborów samorządowych w Wielkopolsce w audycji „Gorąca czołówka”, którą na antenie Radia Poznań prowadzi Łukasz Kaźmierczak. Zapraszamy do wysłuchania gorącej dyskusji z udziałem redaktora Tomasza Woźniaka z portalu i dwutygodnika „Nasz Głos Poznański”.

W audycji „Gorąca czołówka”, która emitowana jest „na żywo” co tydzień na antenie Radia Poznań wzięli udział: Sebastian Borkowski (portal Miastopoznaj.pl), Krzysztof Kaźmierczak (Telekurier, poznański oddział TVP), Piotr Tomczyk („Nasz Dziennik”) oraz Tomasz Woźniak („Nasz Głos Poznański”). W trakcie audycji wywiązała się gorąca dyskusja dotycząca wyborów samorządowych w Wielkopolsce.

– Tutaj nie mówimy o wyborach… Uważam, że w przypadku największych miast w Polsce nie mieliśmy wyborów samorządowych tylko plebiscyt polityczny. To był plebiscyt za Prawo i Sprawiedliwość lub przeciwko i nie miało to nic wspólnego z wyborami samorządowymi. To jest uwłaczające, gdyż głosujący nie brali pod uwagę kryteriów jakimi należy się kierować podczas wyborów samorządowych – mówił redaktor Krzysztof Kaźmierczak z Telewizji Polskiej.

Całą audycję można wysłuchać na stronie internetowej Radia Poznań (wystarczy kliknąć).

Przypomnijmy, że audycja „Gorąca czołówka” emitowana jest co wtorek po zakończeniu serwisu informacyjnego ok. godz. 19:15 w powiecie poznańskim na częstotliwości 100,9 MHz. Radio Poznań można również słuchać w internecie za pośrednictwem strony internetowej RadioPoznan.fm.

#RadioPoznań #JacekJaśkowiak #JarosławPucek #Poznań #Wielkopolska

Dodaj komentarz