Dybek i Muszyńska zagrają w Enea Energetyk Poznań


Przyjmujące Kinga Dybek i Adrianna Muszyńska wzmocniły skład zespołu Enea Energetyk Poznań przed startem nowego sezonu I ligi siatkówki kobiet. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Przyjmująca Adrianna Muszyńska to brązowa medalistka Mistrzostw Polski sezonu 2017-2018. Wraz z zespołem Budowlanych Łódź zdobyła również Superpuchar Polski (2017) i Puchar Polski (2018). Jest reprezentantką Polski w kategoriach młodzieżowych.

Natomiast Kinga Dybek w poprzednim sezonie występowała w zespole Energa MKS Kalisz i wywalczyła wysokie 7 miejsce w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. Sympatyczna przyjmująca ma na swoim koncie medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz złoty medal 1 Ligi w sezonie 2017-2018.

Przypomnijmy, że w każdy wtorek w ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej  prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych parkietów. Więcej wyników na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej (wystarczy kliknąć).

Dodaj komentarz