Dwie strony medalu targów Glass (ZDJĘCIA)


W Poznaniu trwają jedyne targi dedykowane branży szklarskiej. Glass odbywają się w tym samym czasie co targi branży kamieniarskiej Stone. Na rozmach wspólnej ekspozycji wpłynęło ponad 300 wystawców. Aż 60 proc. z nich to firmy zagraniczne. Doceniają to zwiedzający profesjonaliści, których frekwencja już w pierwszych dwóch dniach znacznie przekroczyła statystyki ubiegłorocznej edycji.

Niewątpliwym atutem targów Glass jest bogata oferta maszyn, narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych w przemyśle szklarskim.
Bezpośrednie spotkania domeną targów
– Będziemy celebrować najnowsze technologie i rozwiązania dla branży szklarskiej oraz kamieniarskiej. Kamień i szkło to zgrany duet. Nasi wystawcy i partnerzy przygotowali ciekawe ekspozycje. Mówi się, że niebawem inteligentne maszyny staną się sercem wielu firm. Być może to prawda, ale to właśnie uczucia, emocje i bezpośrednie spotkania są domeną ludzi. Temu mają służyć targi. Bezpośrednim spotkaniom. Celebrujmy dziś targi technologii! – mówiła 20 listopada podczas oficjalnego otwarcia targów GLASS i STONE Elżbieta Roeske, wiceprezes Grupy MTP.
Wśród wystawców Glass znalazły się firmy zarówno z Polski jak i z zagranicy. Do soboty będzie można odwiedzić stoiska m.in. z: Chin, Czech, Izraela, Korei Południowej, Niemiec, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Włoch czy Wielkiej Brytanii.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz