Drugi turniej I Halowych Mistrzostw Wielkopolski Amatorów w Tenisie


W najbliższy weekend czeka nas kolejna rywalizacja w cyklu I Halowych Mistrzostw Wielkopolski Amatorów w Tenisie, które odbywają się pod patronatem Naszego Głosu Poznańskiego.  Gospodarzem drugiego turnieju, organizowanego przez Sport Management Group EU będzie Park Tenisowy Olimpia.

Do dyspozycji organizatora będą zadaszone korty ziemne przy ul.Warmińskiej w Poznaniu. Najprawdopodobniej do rywalizacji przystąpią faworyci cyklu – zwycięzcy pierwszego turnieju. Do grona uczestników zapisało się kilku interesujących graczy, którzy mogą wprowadzić zmiany w ogólnym wyniku ranking.

W chwili obecnej w kategorii open prowadzi rzeszowianin Konrad Kolbusz, na drugim miejscu zakwalifikował się zawodnik z Gubina – Grzegorz Staschinski. O punkty powalczą również Piotr Pawlicki, Damian Dziura, Paweł Dymnicki. Wicelider rankingu +40, Mariusz Mijalski, zapowiedział swój start w kategorii open. Otwiera to drogę pozostałym zawodnikom, gdyż start lidera, Janusza Przybylskiego stoi pod znakiem zapytania.

W grze podwójnej, o utrzymanie pierwszego miejsca powalczą Jakub Puchalski oraz Damian Dziura. Rywale jednak nie zamierzają łatwo oddać skóry. Do gry przystąpi kilku graczy z kategorii pro, którzy mogą pozmieniać układ w czołówce rankingu gry podwójnej.

Pierwszy turniej pozytywnie odbił się w mediach. W związku z tym organizator liczy na jeszcze większą frekwencję. Tym razem będzie dostępna większa ilość kortów, a gry rozpoczną się w sobotę już od godziny 10:00. Na uczestników ponownie czeka poczęstunek z domowej kuchni Babci Majki, nagrody w losowaniu nagród oraz oczywiście wspaniała atmosfera podczas wieczornego players party.

Zgłoszenia można dokonywać poprzez www.teniqo.com lub na adres emailowy office@smgeu.com. Więcej informacji na fanpage’u www.facebook.com/SMGroupEU.

Aleksandra Ambrożek

Dodaj komentarz