Dopiewo zaprasza na Dni Gminy z gwiazdami


Największy plener gminy Dopiewo odbędzie się 16 czerwca. Zapowiada się bardzo interesująco! Patronat objął Nasz Głos Poznański.

Wieczorem na scenie wystąpią gwiazdy:

  • Ewelina Lisowska – to od kilku lat jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek pop, której przeboje słyszał niemal każdy -„Nieodporny rozum”, W stronę słońca”, czy „Jutra nie będzie” uzyskały łącznie kilkadziesiąt milionów odsłon.
  • IRA – to ikona polskiego rocka, wokalistą grupy jest charyzmatyczny Artur Gadowski, niedawno zespół obchodził 30-lecie działalności, w okresie tym wylansował mnóstwo przebojów – „Ona jest ze snu”, „Wybacz”, „Nie daj mi odejść”, „Mój dom”, „Londyn 8.15”, „Wiara”, „Nadzieja”, „Miłość” i wiele innych.
  • DJ Adamus – to jedna z najjaśniejszych gwiazd muzyki klubowej, znany z prowadzenia imprez w najlepszych klubach w Polsce, ale także z telewizji i radia; wraz z przyjaciółmi z pewnością zamieni plac gminny w Dopiewie w Ibizę. Podczas „Party & Shhow” DJ Adamusowi towarzyszyć mu będzie Patrycja Malinowska i roboty LED. Blok klubowy dopełni Justyna Sawicka z DJ Robinem.

Festyn wystartuje o godz. 15. Najmłodszym zostaną udostępnione bezpłatnie dmuchańce. O godz. 16. będzie można pobawić się z bohaterami bajek podczas widowiska „Bajkowy Świat Disneya”. Jak co roku nie zabraknie animacji dla małych i dużych, przygotowanych przez Stowarzyszenia i Kluby Sportowe. Na placu pojawią się motorowery zabytkowe uczestników zlotu zorganizowanego przez  Stowarzyszenie „Mikrus” z Fiałkowa, a także „Mobilne Muzeum Powstania Wielkopolskiego” w piętrowym autobusie londyńskim – z wystawą, kustoszem i powstańczą załogą.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz