Dominik Kubiak trenerem bramkarzy Warty Poznań


Związany dotychczas z Lechem Poznań Dominik Kubiak został trenerem bramkarzy Warty Poznań. – Będzie też odpowiedzialny za dalszy rozwój naszej akademii bramkarskiej – podkreśla dyrektor wykonawczy zielonych Tomasz Wichniarek.

Dominika Kubiaka kibice kojarzą go z pewnością z jego pracy w pierwszym zespole Lecha Poznań, w sztabie trenera Mariusza Rumaka. Ostatnio nowy trener bramkarzy Warty Poznań szkolił zawodników w akademii „Kolejorza”. – Gdy pojawiła się propozycja z Warty, to postanowiłem, że po 12 latach pracy w Lechu Poznań spróbuję czegoś nowego. Pracę w I lidze traktuję jako wyzwanie. To zaplecze ekstraklasy, do której chciałbym jeszcze trafić. Może z drużyną Warty Poznań? Głęboko w wierzymy w to, że za jakiś czas to się stanie. Na razie skupiamy się na ciężkiej pracy i tym, by zapewnić sobie pewne utrzymanie w I lidze, a dopiero potem na planowaniu przyszłości – mówi Dominik Kubiak.

W poniedziałek nowy szkoleniowiec bramkarzy poprowadził już trening z Adrianem Lisem i Tomaszem Laskowskim. – Moje wrażenie jest bardzo pozytywne. Widać, że obaj są głodni treningów i głodni gry, a zarazem przygotowani do wytężonej pracy w okresie przygotowawczym – mówi Dominik Kubiak.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz