Dołącz do grupa tanecznej APR Panthers Cheerleaders


W marcu swoją działalność rozpoczęła oficjalna formacja taneczna Akademii Piłkarskiej Reissa – Panthers Cheerleaders. Grupa cheerleaderek – to projekt skierowany dla dziewcząt już od 4. roku życia. Zajęcia Panthers to połączenie gimnastyki, akrobatyki oraz tańca. Program szkoleniowy skonstruowany, aby rozwijać zawodniczki zarówno sportowo jak i zespołowo. Dziewczęta uczą się pracy w grupie tworząc piękne choreografie. 

Dziewczęta trenują pod okiem wykwalifikowanej trenerki Pauliny Kokot – miłośniczki tańca, zumby i aeorbiku, która swój warsztat szlifowała pod okiem samego Victora Baeza – wice mistrza świata i dwukrotnego mistrza Polski w salsie.

– Stworzenie formacji tanecznej, to ciekawa alternatywa dla dziewcząt. Pantery swoje umiejętności i przygotowane układy będą miały okazję zaprezentować na licznych wydarzeniach sportowych organizowanych przez Akademię Reissa. Liczymy, że drużyna bedzie także dopingować nasze zespoły w walce o najwyższe cele – powiedział Piotr Reiss, ambasador klubu.

Do drużyny Panter dołączyć można w każdej chwili, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w Szkole Podstawowej nr 34 w Poznaniu. Aby skorzystać z 2 treningów zapoznawczych zarejestruj się na stronie www.akademiareissa.pl lub zadzwoń pod numer: 508670332. Sprawdź harmonogram zajęć

POLECAMY MATERIAŁY:

Trwa nabór do klasy sportowej piłka nożna w XII LO

Zobacz fotogalerię z Ligi RAFiK dla żaków w Zakrzewie

Trwają wiosenne nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa

Dodaj komentarz