Dieta pudełkowa – gwarancja szczupłej i pięknej sylwetki!


Wiele osób boryka się z problemem dodatkowych kilogramów. Staje się to bardzo uciążliwe, zwłaszcza, że sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Bardzo wygodnym rozwiązaniem, które ułatwi spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej jest dieta pudełkowa.

Zalety cateringu dietetycznego

Dieta pudełkowa świetnie nadaje się dla osób, które chciałyby zdrowo się odżywiać, ale nie wiedzą co zmienić w swoich dotychczasowych nawykach. Każdy użytkownik usługi wybiera odpowiedni dla siebie pakiet posiłków, które później otrzymuje każdego dnia. dzięki takiemu rozwiązaniu w ogóle nie trzeba martwić się o samodzielne przygotowywanie potraw. Dzięki cateringowi można powoli wdrażać w życie nowe nawyki żywieniowe, by po jakimś czasie rozpocząć samodzielne komponowanie posiłków. Oferty firm cateringowych takich jak: fitapetit.com.pl, są bardzo różnorodne, dlatego każdy zainteresowany z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przykładowo, w menu przedsiębiorstwa dostępne są diety: Low Carb, Muscleman, Crossfit, Gluten Free i Sport Redukcja. Jak widać firma troszczy się o róże grupy docelowe i uwzględnia w swojej ofercie wegetarian, wegan czy osoby z nietolerancją laktozy. Poza tym proponowane diety są bardzo różnorodne i zawierają wszystkie niezbędne składniki, które powinno się dostarczać do organizmu każdego dnia. Posiłki nie są nudne, poza tym, że zawierają one określoną ilość kalorii, to są bardzo smaczne. Warto wspomnieć, że niektóre firmy proponują swoim klientom spotkanie z dietetykiem, który pomoże im wybrać odpowiednią dietę. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób, które wcześniej nie interesowały się zdrowym odżywianiem.

Dieta pudełkowa –  gdy nie masz czasu gotować!

Catering dietetyczny rekomendowany jest nie tylko dla osób, które chcą schudnąć, ale również dla tych, które chcą po prostu zdrowo się odżywiać, ale nie ma czasu na samodzielne gotowanie. Dzięki usłudze cateringu otrzymujemy posiłki pod wskazany adres. Każdy z nich jest estetycznie przygotowany i podany w specjalnych boxach. Dietę pudełkową można zamówić przez Internet, więc zdrowe odżywianie rozpoczyna się praktycznie od jednego kliknięcia.

Wady cateringu dietetycznego

Oczywiście jak każde rozwiązanie dieta pudełkowa ma pewne cechy, które niektórzy uważają za niedogodności. Przede wszystkim, użytkownicy nie mogą ingerować w skład przygotowywanych potraw. Klient wybiera jedynie dietę o konkretnej kaloryczności, a menu przyrządzanie jest przez wykwalifikowanych kucharzy. Mimo, tego nie jest to wielki problem, bo na rynku działa wiele firm, które proponują zróżnicowane diety, więc wystarczy zdecydować się na taką, która spełnia nasze oczekiwania. Nie da się ukryć, że za wygodę i specjalnie skomponowane posiłki trzeba odpowiednio zapłacić. Niektórzy sądzą, że jest to dość drogie rozwiązanie, ale oczywiście w każdym przedsiębiorstwie ceny są inne. Bez problemu można znaleźć catering, gdzie całodzienna dieta (5 posiłków) kosztuje około 45 zł. Oczywiście decydując się na pakiet obowiązujący kilka miesięcy otrzymujemy rabat.

 

Dodaj komentarz