Deweloperska odpowiedzialność społeczna


Nie bez powodu powstało przekonanie, że wartość firmy należy oceniać nie tylko mierząc zysk, ale także na podstawie pozytywnego wpływu jej działalności na społeczeństwo. Poznańska firma Agrobex przyjęła i skutecznie wdraża strategię programu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. W myśl maksymy Winstona Churchilla, że „ceną wielkości jest odpowiedzialność”.

Przez ponad 30 lat działalności, spółka Agrobex zrealizowała prawie 30 inwestycji deweloperskich. Tym samym stała się wiodącym przedstawicielem branży mieszkaniowej nie tylko w Wielkopolsce, ale również w całym kraju. Pozycja lidera umożliwia, a także zobowiązuje do prowadzenia dialogu z otoczeniem. Agrobex od wielu lat angażuje się w wiele projektów niemających charakteru biznesowego, ale wynikających z zasad CSR.

Chcę, aby Agrobex nie tylko budował i sprzedawał mieszkania i domy, ale także dbał o lokalną społeczność, w której funkcjonuje, w której żyją klienci i pracownicy. – mówi Krzysztof Kruszona, prezes spółki Agrobex. Rzeczywiście, trudno nie zauważyć działalności firmy w tym obszarze.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz