Darmowe koncerty w Poznaniu, zobacz kto wystąpi!


To będzie koncertowe lato w Poznaniu. W wakacje ruszy cykl koncertów Na Falach. Podczas 10 koncertów zagrają m.in. Mikromusic, Anita Lipnicka & The Hats, Big Cyc czy Luxtorpeda. Koncerty odbędą się na świeżym powietrzu i będą darmowe.

– Kiedyś miesiące letnie kojarzyły się z urlopem od kultury. Wielu poznaniaków przez większą część wakacji zostaje jednak w mieście i właśnie z myślą o nich, staramy się zapełnić wakacyjne dni ciekawą ofertą kulturalną – mówi Jędrzej Solarski, zastępca Prezydenta Miasta Poznania. – Już trzeci rok z rzędu organizujemy, m.in., cykl bezpłatnych spektakli teatralnych Na Wolnym. Na Falach to naturalna kontynuacja tych działań. Darmowe koncerty uatrakcyjnią wypoczynek naszych mieszkańców nad poznańskimi jeziorami. Nie mam wątpliwości, że poznaniacy skorzystają z tej propozycji.

Cykl koncertów „Na Falach” to nowa odsłona Maltańskiej Sceny Muzycznej. Łącznie, w czerwcu, lipcu i sierpniu odbędzie się 10 bezpłatnych imprez. Jezioro Strzeszyńskie i Jezioro Maltańskie będą gościć bardzo różnorodnych wykonawców. Będzie można usłyszeć muzykę popularną, elektroniczną, rockową a nawet rap. Koncerty odbywać będą się w wakacyjne weekendy, od 23 czerwca począwszy. Organizatorami cyklu koncertów są: miasto Poznań, POSiR oraz Teatr Muzyczny w Poznaniu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz