Dąbrówka na nowo – Pałacowa 2 w realizacji


Trwa budowa nowej inwestycji w Dąbrówce pod Poznaniem. Przy Pałacowej 2 powstaje kameralny budynek wielorodzinny z 12 mieszkaniami. Metraże wahają się między 30 a 95 mkw. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają ogrody, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach balkony lub przestronne tarasy. Do największych mieszkań przewidziano możliwość zakupu garażu. Dostępne są również miejsca postojowe. Przewidywana data zakończenia projektu to przełom II i III kwartału 2019 roku.

Pałacowa 2 w Dąbrówce to inwestycja prowadzona przez Nieruchomości Hryniewicz.pl. Powstający projekt to trzykondygnacyjny, wielorodzinny budynek, w którym zaaranżowano 12 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 30 do 95 mkw. W sprzedaży dostępne są kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, w tym trzy dwupoziomowe apartamenty. Do lokali parterowych przypisano ogrody, które dla wygody i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców zostaną ogrodzone drewnianymi parkanami. Wyższe kondygnacje posiadają balkony, a mieszkania na ostatnim piętrze przestronne tarasy. Inwestor przygotował też 4 garaże oraz kilkanaście miejsc postojowych.

Komfort przyszłych mieszkańców jest dla nas bardzo istotny, dlatego przewidzieliśmy zarówno garaże w bryle budynku oraz miejsca parkingowe wokół niego. Ponieważ inwestycja powstaje na skrajnej działce, miejsc do parkowania będzie znacznie więcej – zaznacza Piotr Hryniewicz, właściciel marki Nieruchomości Hryniewicz.pl. W projekcie nie zabrakło również wykonania elementów małej architektury.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz