Czym wyróżniają się smart apartamenty w Poznaniu?


Nad propozycją z pewnością pochylą się też inwestorzy, którzy kupują lokale z myślą o dalszym zysku, np. z wynajmu. Warto docenić kompaktowy, funkcjonalny projekt. W mniejszym smart apartamencie, o powierzchni 19 m kw. znajdzie się przestrzeń dla dwóch osób. Natomiast dla 41 m kw. przewidziano też dodatkowe miejsce w ramach antresoli. Z punktu widzenia klienta inwestycyjnego oczywiście ma to znaczenie.

Kolejnym atutem Nadolnik Compact Apartaments jest wspomniana lokalizacja. Inwestycja powstaje blisko poznańskiej Śródki i Zawad. To miejsca coraz bardziej doceniane, ze względu na swój historyczny charakter (Ostrów Tumski, katedra) i bliskość Wartostrady, co z kolei pozwala na bliski kontakt z przyrodą. Ponadto tuż obok znajduje się Rondo Śródka, skąd można dojechać w dowolną część miasta dzięki komunikacji miejskiej, bądź – wyjechać poza granice metropolii.

Smart apartament to propozycja konkurencyjna dla każdego klienta, pozwalająca na szybki zwrot z inwestycji oraz dodatkowe korzyści, jak gwarancja miejsca postojowego na auto, czy wysoki standard wykończenia budynku – podsumowuje Karolina Skrzypek.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz