Czym wyróżniają się smart apartamenty w Poznaniu?


Przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu trwa budowa II etapu inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Realizowane smart apartamenty to jedno z najbardziej przystępnych rozwiązań na rynku nieruchomości – zarówno dla klienta indywidualnego, jak i takiego, który poszukuje idealnej okazji, żeby zainwestować. Projekt Nadolnik wyróżnia się też dobrą lokalizacją – w sąsiedztwie parku i niedaleko Ronda Śródka.

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments regularnie się powiększa. I etap, w którym znalazło się 213 lokali, został zrealizowany. Dosłownie ostatnie smart apartameny są dostępne w sprzedaży, a reszta już znalazła swoich nabywców. Tymczasem tuż obok następuje kontynuacja projektu. W II etapie Nadolnik Compact Apartments zostaną przygotowane 224 lokale o powierzchni od 19 do 41 m kw.

W grudniu, zgodnie z harmonogramem, zostały wykonane kolejne prace na kondygnacji hali garażowej, w tym między innymi ściany szczelinowe i słupy podpierające kolejny poziom budynku – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz