Czym jest dieta pudełkowa?


Dieta pudełkowa – co to takiego?

Dieta pudełkowa przez niektórych zwana również dietą kubełkową, cateringiem dietetycznym lub pudełkowym jedzeniem. To nic innego jak specjalne ustalona dieta, która pomoże w zrzuceniu zbędnych kilogramów, jak również wyrobieniu nawyku zdrowego odżywiania. Przed skorzystaniem z tego typu diety najpierw najlepiej zasięgnąć opinii lekarza- diabetyka. To on dobierze dla nas odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne i składniki odżywcze, które powinny być zawarte w danej diecie. Będziemy mieć pewność, że nie narazimy swojego zdrowia na różnego rodzaju działania niepożądane. Osoba kompetentna, która zajmuje się układaniem planów dietetycznych zwróci uwagę na naszą płeć, wiek oraz aktywność fizyczną, którą wykonujemy. Tego rodzaju diety są coraz bardziej popularne, nie tylko wśród gwiazd i celebrytów, ale również wśród osób, które chcą stracić kilogramy na wadze i poprawić samopoczucie. Firmy zajmujące się tą tematyką zazwyczaj oferują catering dietetyczny z dostawą do domu, bądź pracy klienta.

Jaką firmę dietetyczną wybrać?

Na polskim rynku otwiera się coraz więcej firm oferujących oferty cateringu dietetycznego w formie pudełkowego jedzenia. Wiele firm rzeczywiście oferuje usługi z najwyższą starannością, współpracując z wykwalifikowanymi specjalistami. Niestety coraz częściej pojawiają się także ogłoszenia „pudełkowe jedzenie za grosze”, takie oferty najczęściej oferują firmy, które chcą z pewnością przyciągnąć uwagę klientów, ale jednocześnie narażają wówczas ich zdrowie. Bardzo często takie firmy niestety nie posiadają odpowiednio wykształconej kadry, która zajmowałaby się układaniem odpowiednio dobranej diety, bogatej we wszystkie substancje odżywcze.

Jedną z profesjonalnych firm oferujących dietę pudełkową jest „Fit Apetit”. Wchodząc na ich stronę internetową firmy mamy możliwość poznania wszystkich rodzajów diet, które oferuje. Są to m.in. dieta slim fit, gluten&diary free, vegan, low carb, sport. keto power, perfect match. Firma oferuje produkty najwyższej jakości, stawia na jakość, a nie ilość. W produktach nie znajdziemy chemii, nawet chleb, który jest oferowanych w posiłkach, jest wypiekany przez firmę. Z usług diety pudełkowej wspomnianej firmy można skorzystać w Poznaniu, Warszawie czy we Wrocławiu. Firma posiada aplikację na smartfona, dzięki której w prosty sposób możemy zarządzać swoją dietą i posiłkami, jednego dnia możemy mieć do wyboru np. 15 posiłków. Dbałość o ciągły rozwój i estetykę dań to najważniejsze cele firmy.

Dieta pudełkowa – cena

Ceny jedzenia pudełkowego w zależności od firmy mogą się między sobą różnić. Możemy spotkać firmy, w których cena za jeden dzień diety będzie wynosiła 40- 50 zł. Natomiast inna firma, w której dzień diety pudełkowej z dostawą kosztuje 70 zł. Nie warto tutaj kierować się jednak najniższą ceną, a przede wszystkim tym, że posiłki były przygotowywane z najwyższą starannością, z produktów najlepszej jakości. Przed zakupem takiej diety warto przeczytać w internecie opinie na temat danej firmy i to z pewnością ułatwi wybór potencjalnemu klientowi.

Zalety pudełkowego jedzenia

Pośpiech, brak czasu na gotowanie, a być może nie jesteś kulinarnym mistrzem i gotowanie nie sprawia Ci przyjemności, nie masz ochoty na liczenie każdej kalorii, składników odżywczych, a chciałbyś zrzucić dodatkowe kilogramy? Najczęściej właśnie te aspekty powstrzymują nas przed rozpoczęciem diety i zmianą stylu życia. Catering dietetyczny Poznań to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nie będziesz musiał godzinami stać w kuchni i przygotowywać zdrowych i smacznych posiłków, dobierając odpowiednie porcje poszczególnych składników. Dieta pudełkowa z dostawą do klienta to proste, szybkie i bardzo wygodne rozwiązanie dla zapracowanych osób, jak również i tych, którzy postanowili zmienić coś w swojej codziennej rutynie. Posiłki przygotowywane przez firmy m.in. „Fit Apetit” są urozmaicone, dostarczają wielu cennych witamin i minerałów niezbędnych w codziennej diecie. To sprawi, ze dieta nie będzie monotonna i nie trzeba będzie się martwić, że jedzenie z czasem nie będzie nam smakować, codziennie będziemy zaskakiwani nowymi smakami.

Firma FitApetit oferuje:
– catering dietetyczny Warszawa
– catering dietetyczny Wrocław
– catering dietetyczny Kraków

Zapraszamy!

 

1 komentarz

  1. Paweł pisze:

    Dobra opcja dla osób, które nie mają czasu na gotowanie lub chcą wdrożyć dietę. Nie czarujmy się, wychodzi drożej niż gotowanie w domu, ale za udogodnienia w każdej dziedzinie trzeba płacić.

Dodaj komentarz