Czy Armia Poznań obroni twierdzę Golęcin?


Już w najbliższą niedzielę, 19 maja, o godz. 14, po dwóch meczach wyjazdowych, drużyna futbolu amerykańskiego Armia Poznań wraca na Golęcin. Potyczka z Olsztyn Lakers zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Poznaniacy walczą nadal o awans do fazy play off, a jednocześnie chcą podtrzymać miano niepokonanych na własnym obiekcie.

Lakers to drużyna, która w obecnym sezonie gra nieco poniżej oczekiwań. Zapewniła sobie już bezpieczeństwo i nie jest  zagrożona spadkiem, lecz w Poznaniu na pewno będzie szukać szansy na zwycięstwo. Do składu poznańskiej ekipy wraca kilku kontuzjowanych w ostatnich tygodniach graczy, co na pewno zwiększa jej szansę na obronę twierdzy Golęcin.

Spotkaniu Armii z Lakers towarzyszyć będzie Piknik Rodzinny z Futbolem Amerykańskim. Już od godziny 11 na terenie stadionu przy ul. Warmińskiej 1 na Golęcinie, całe rodziny będą mogły wziąć udział w animacjach i konkursach, pokazie zabytkowych aut amerykańskich, skorzystać z dmuchańców dla najmłodszych kibiców czy bogatego zaplecza gastronomicznego. Będzie również możliwość oznakowania roweru przez poznańskich policjantów.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz