„Czas na wypoczynek” w Galerii Polskie Meble (ZDJĘCIA)


„Czas na wypoczynek” to hasło sobotniego eventu w poznańskiej Galerii Polskie Meble. Wydarzenie pełne było wartościowych porad, interesujących opowieści z wyprawy dookoła Stanów Zjednoczonych, zdrowych smaków i aromatów oraz manualnych warsztatów dla dzieci. Zobacz zdjęcia – są na końcu artykułu.

 

Na klientów Galerii Polskie Meble, 14 kwietnia, czekało mnóstwo atrakcji związanych z wypoczynkiem. Dodatkowo rabaty dające możliwość dokonania zakupu w dniu imprezy aż do – 40%. Wyjątkowe oferty cenowe przygotowały salony: LUDWIK STYL (-40% na artykuły dekoracyjne) , RAD POL (-20% na oświetlenie kryształowe), LUXMAN SALON OŚWIETLENIOWY (-30% na lampy do salonu i sypialni), LIVINGROOM (-12% *na meble oferowane w sklepie) BIZZARTO (-50% na kolekcje ekspozycyjne) MEBLE MATKOWSKI (do -50% na wybrane meble ekspozycyjne) VINOTTI (-10% na cały asortyment) i wiele innych.

W strefie ZDROWIA, która rozlokowana została w głównym holu Galerii Polskie Meble, czekali na klientów fizjoterapeuci, od których otrzymać można było profesjonalne porady z zakresu zdrowego stylu życia, poprawnej postawy oraz efektywnego odpoczynku. Dodatkowo były masaże relaksacyjne dla uczestników eventu.

W drugiej strefie – TURYSTYKI – zaprezentowały  się firmy, stowarzyszenia, organizacje działające w szeroko rozumianej branży turystycznej. Oferenci usług turystycznych (głównie tematyka agroturystyki) specjaliści z branży usług noclegowych, wszelkiego rodzaju przewoźnicy, podróżnicy i wydawnictwa turystyczne.

Jednym z wystawców był poznański touroperator Ecco Holiday, który już od 15 lat spełnia podróżnicze marzenia swoich Klientów. Uczestnicy wydarzenia mogli otrzymać od przedstawicielki firmy najnowszy katalog na 2018 rok, atrakcyjne vouchery na wyjazdy oraz upominki, a przy stoisku dowiedzieć się więcej o możliwościach wyjazdu z biurem podróży Ecco Holiday. Ma ono w ofercie wyjazdy grupowe dla firm, integracje, wyjazdy rodzinne oraz wyjątkowe podróże egzotyczne do wielu zakątków świata i niestandardowe „szyte na miarę”. Obecnie największym zainteresowaniem klientów cieszą się Bułgaria, Malta i Hiszpania kontynentalna dokąd wylecieć można z Poznania, natomiast z dalszych kierunków najchętniej wybierane są Chiny, Izrael, Indie, Emiraty Arabskie, Tajlandia, Japonia, USA.

Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne katalogi, zamówienia prosimy kierować na office@eccoholiday.com, a wszelkich informacji na temat pełnej oferty można uzyskać pod numerem telefonu 61 67 85 300 oraz we własnym salonie sprzedaży na ulicy Głogowskiej 70 w Poznaniu i w biurach agencyjnych.

Gościem specjalnym eventu był Dawid Trzybiński – podróżnik, członek grupy Zielonego Busa, która objechała dookoła Stany Zjednoczone. Opowiedział on o swoich przygodach z wyprawy oraz różnorodności kulturowej i przyrodniczej USA.

W strefie DZIECKA maluchy spędziły twórczo i bezpiecznie czas uczestnicząc w konkursach i zabawach prowadzonych przez animatorów. Dodatkowo przeprowadzone zostały warsztaty rozwijające wyobraźnię, uczące kreatywnego myślenia oraz doskonalące zdolności manualne dzieci. Rodzice, przy okazji eventu mogli przebadać wzrok swój oraz swoich pociech.

 

1 komentarz

  1. Sarmata pisze:

    Przyjechałem na ten event z Wrocławia i nie żałuję, udało się kupić kilka pięknych rzeczy po okazyjnych cenach.

Dodaj komentarz