Cracovia vs. Lech: ,,Będziemy grać o zwycięstwa do końca”


Remis z Zagłębiem Lubin praktycznie pogrzebał nadzieje Lecha Poznań na udział w europejskich pucharach. Celem Kolejorza jest zakończyć jak najlepiej rundę finałową. W sobotę lechici zagrają pod Wawelem z Cracovią. Początek o godzinie 20.30.

Pomimo powrotu trzech zawodników, lechici wciąż odczuwają duże braki kadrowe. Urazy nadal leczą Joao Amaral, Timur Zhamaletdinow, Tomasz Cywka, Mihai Radut oraz Juliusz Letniowski, któremu sytuacja zdrowotna znacznie się pogorszyła. Na domiar tego, poddać się zabiegu artroskopii kolana musiał Pedro Tiba. Kapitan poznaniaków już nie zagra do końca sezonu.

– Niewiele się zmieniło. Po pauzie wracają Rafał Janicki oraz Maciej Makuszewski. Trenuje także Christian Gytkjaer. Niestety gorzej jest z Juliuszem Letniowskim. Sytuacja się pogorszyła. Do piątku było wszystko dobrze, miał nawet zagrać w rezerwach, później dojść do kadry pierwszego zespołu. Jednak po kolejnych badaniach okazało się, że kolano nie funkcjonuje tak, jak powinno – jest trochę przeciążone. Nie wiem, czy zdąży zadebiutować w tym sezonie – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej trener Dariusz Żuraw.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz