Co wyróżnia materace multipocket? Jakie są ich zalety i wady?


Chcesz kupić solidny materac sprężynowy, ale nie jesteś pewna, czy będzie odpowiedni dla Ciebie? Nowoczesne materace multipocket są wygodne i wspomagają leczenie przewlekłego bólu pleców. Wystarczy, że dopasujesz model do swojej wagi i ogólnego stanu zdrowia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj.

Co wyróżnia materace multipocket? Jakie są ich zalety i wady?

Jak zbudowany jest materac multipocket?

Materac multipocket to materac sprężynowy, który wyprodukowano według najnowszej technologii. Jest tu o wiele więcej sprężynek, niż w standardowym materacu, a przy tym każda jest schowana w oddzielnej kieszeni. Dzięki temu o wiele lepiej podpierają każdą część ciała. Jesteś ciekawa, jak to wpływa na komfort snu? Twoje mięśnie nie muszą już wysilać się przy zmianie pozycji podczas wypoczynku. Mogą swobodnie rozluźnić się i zregenerować. Odpocznie również Twój kręgosłup i każda część ciała. To nie wszystko. Nowoczesny materac kieszeniowy posiada też warstwę elastycznej pianki, która zmiękcza całą konstrukcję i zapobiega wszelkim naciskom na na ciało. Zastosowano również warstwę lateksu o właściwościach antyalergicznych, która wyrównuje powierzchnię i odprowadza nadmiar wilgoci od skóry. Płyta lateksowa jest niezwykle praktyczna latem, bo zapobiega przegrzaniu. A to wszystko po to, abyś nie czuła rano bólu pleców i spała na komfortowym, higienicznym podłożu. Taką właśnie konstrukcję posiada materac Hilding Flamenco, w którym warstwa sprężyn i wysokoelastycznej pianki Flexifoam tworzą aż 7 stref podparcia dla poszczególnych części ciała użytkownika. Materac jest dwustronny. Jedna strona średnio miękka oznaczona symbolem H2, zakończona jest warstwą pianki. Druga strona z płytą lateksową oznaczona jest symbolem H3 jest dość twarda. Jeśli chcesz mieć taki dobry materac, to pamiętaj, że tylko najlepsi producenci gwarantują wysoką jakość i wytrzymałość. Należy do nich z pewnością Hilding Anders, czołowa marka wśród producentów materacy, łóżek i akcesoriów do wyposażenia sypialni. Hilding oprócz produkcji własnej, wspiera technologicznie marki Curem, Sleepmed i Galaxy.

Komu można polecić spanie na materacu multipocket?

Komu można polecić spanie na materacu multipocket?

Ze spania na materacu multipocket będą zadowoleni wszyscy, którzy dotąd cierpieli na poranny ból pleców. Niestety, takie dolegliwości potrafią uprzykrzyć poranki wielu ludziom i świadczą często o schorzeniach kręgosłupa i o tym, że pomóc może tu właśnie wymiana materaca. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie www.zdrowykregoslup.pl. Materac multipocket jest bardzo wygodny i dość uniwersalny. Wyśpisz się na nim nawet wtedy, jeśli Twoja waga często zmienia się. Gdy ważysz więcej, możesz spać na stronie z płytą lateksową. Jeśli schudniesz, wygodniej będzi Ci spać na piance. Do sypialni dwuosobowej wybierz szeroki materac Hilding Flamenco. Dzięki 7-strefowej twardości sprawdzi się nawet wtedy, jeśli między partnerami jest duża różnica wagi. Zastosowana technologia zapobiega przenoszeniu drgań na powierzchni materaca. Możesz więc być pewna, że nie obudzisz się nawet wtedy, gdy Twój partner ma niespokojny sen.

Jakie wady ma ten rodzaj materaca?

Zakup odpowiedniego materaca to ważny element wyposażenia sypialni. Więcej informacji na temat urządzania wnętrz, zakupów i zdrowego stylu życia znajdziesz na stronie www.veronique.pl.

Jak każdy wyrób, materac multipocket ma swoich zwolenników i przeciwników. Nie polecamy go osobom przewlekle chorym, które dużo czasu spędzają w łóżku. Na szczęście Hilding Anders zadbał także o zdrowie i wygodę seniorów i osób leżących wskutek choroby czy wypadku. Dla nich najlepsze będą materace z właściwościami przeciwodleżynowymi, np. materac hybrydowy Hilding Pasodoble czy materace piankowe termoelastyczne Hilding Salsa i Hilding Rumba. Z tak szerokiej oferty na pewno każdy znajdzie dla siebie materac, który spełni jego oczekiwania.

Dodaj komentarz