Co kupić na Dzień Nauczyciela? 5 świetnych pomysłów


Żarty się skończyły i 14 października tuż, tuż. Mamy nadzieję, że już wiesz, co kupić nauczycielom i swojemu wychowawcy.

No tylko nie mów, że zapomniałeś o Dniu Nauczyciela. Jeśli pamiętasz i prezentowy plan już jest gotowy, to bardzo pochwalamy i możemy jedynie pogratulować. A jeśli teraz dopiero zacząłeś się zastanawiać, co kupić i nie masz bladego pojęcia, jak wybrnąć z problemu w tak krótkim czasie, jedyną deską ratunku jest sklep internetowy MyGiftDNA. To prezentowe siły specjalne, które nie z takich opresji zdążyły już wyciągnąć wielu zapominalskich. Warto zaznaczyć, że nie otrzymasz byle jakiej porady, którą zatytułować można “Kwiaty i czekoladki”. W artykule znajdziesz kilka personalizowanych upominków, które będą całkowicie unikatowe. Sprawdź, co kupić na Dzień Nauczyciela.

Coś do pisania musiało się tu znaleźć. Wszystkie plusy za aktywność, minusy za przeszkadzanie, daty kolejnych kartkówek, sprawdzianów, dodatkowe notatki i pozostałe rzeczy, które nauczyciel musi mieć zawsze przy sobie, teraz będzie mógł spisać w personalizowanym notatniku. Najlepszy nauczyciel – notatnik grawerowany to praktyczne rozwiązanie Twojego problemu. Jeśli nie wiesz, co kupić na Dzień Nauczyciela, ten gadżet jest na tyle uniwersalny, że przyda się bez względu na przedmiot, którego uczy konkretna osoba. Do tego notatnik wygląda świetnie, a grawer sprawi wielką przyjemność nauczycielowi. Możesz umieścić tam dedykację, co dodatkowo ucieszy obdarowaną osobę. Możesz również sobie kupić jeden z wielu innych notatników ze sklepu MyGiftDNA.

Tutaj mamy prezent dla nauczyciela, który posiada dwie wielkie pasje. Jedna to wtłaczanie wiedzy do głów młodych ludzi, nawet jeśli czasem trzeba to robić na siłę. Ten nauczyciel wie, że w niektórych przypadkach potrzeba nawet kilkunastu lat, aby ktoś docenił jego starania. To jednak nie wpływa na jego podejście do zagadnienia, absolutnie go nie zniechęca, a nawet więcej – jeszcze bardziej motywuje do działania. Potrafi być surowy, ale wszystko dla dobra uczniów. A druga pasja? Po godzinach nauczyciel zmienia się w Roberta Makłowicza i z wielką przyjemnością tworzy różne kulinarne dzieła. Pogromca – deska do krojenia to idealny upominek, który ucieszy Twojego nauczyciela i przyda mu się na co dzień. A inne deski z fajnymi wzorami znajdziesz na naszej stronie.

Co kupić na Dzień Nauczyciela? Coś przydatnego, związanego z zainteresowaniami, fajnie wyglądającego i oryginalnego. Trochę dużo tych wymagań, ale chyba mamy coś odpowiedniego. Zwłaszcza dla nauczyciela geografii, który nie tylko opowiada o górach, rzekach, dorzeczach, lądach i oceanach, ale również prywatnie jest prawdziwym zdobywcą. Jeśli jego wakacje wypełniają dalekie podróże, a każdy weekend jest dobry, aby zobaczyć coś nowego, ten prezent będzie pasował idealnie. Mapa podróży: Europa – przypnij swoje podróże umożliwia przyjemne planowanie nowych wypraw, a także zachęca do wspominania tych, które już za nami. To świetny prezent dla nauczyciela, a przy okazji oryginalna dekoracja do mieszkania. W sklepie MyGiftDNA znajdziesz wiele innych map. Zapraszamy!

Skoro jesteśmy przy ozdobach do mieszkania, kolejny prezent dla nauczyciela świetnie tutaj pasuje. Do tego będziesz mógł popisać się kreatywnością, dzięki czemu ten upominek stanie się całkowicie unikatowy. Jesteśmy przekonani, że oprócz ogromnej radość, Twój nauczyciel może się odrobinę wzruszyć. Monogram – obraz z Twoich słów to dobry pomysł na to, co kupić na Dzień Nauczyciela. Słowa wybierasz sam. Jeśli chcesz wręczyć taki upominek nauczycielowi chemii, to “probówka” albo “pierwiastki” mogą wylądować na obrazie. A poloniście wrzuć “Mickiewicza” albo “Słowackiego”, albo obu naraz, żeby było zabawniej. Rozumiesz już, jak to działa, teraz wszystko w Twoich rękach. W Twoich oraz mistrzów grafiki z MyGiftDNA. Koniecznie sprawdź też pozostałe chmury słów na stronie.

A teraz coś równie pięknego, jak praktycznego. Coś na szkolny dzień pełen wyzwań, wycieczkę z uczniami, a także prywatny wyjazd i wiele innych sytuacji. Ten gadżet z pewnością spodoba się nauczycielowi i będzie chętnie używany. Monogram – kubek termiczny prezentuje się znakomicie, a do tego jest spersonalizowany, więc nie będzie wątpliwości, do kogo należy. Taki gadżet z pewnością zagości w pokoju nauczycielskim i będzie wyróżniał się wśród wszystkich kubków. Pozostali nauczyciele będą mogli pozazdrościć. A jak sprawa wygląda z innymi kubkami termicznymi w sklepie MyGiftDNA? Zgadłeś, jest ich całe mnóstwo! Zajrzyj do nas.

Tutaj oczywiście poszukiwania idealnego upominku nie muszą się kończyć. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, co kupić, sklep MyGiftDNA pomoże Ci raz-dwa. Zajrzyj do kategorii z prezentami na Dzień Nauczyciela.

Dodaj komentarz