Ciuch Change z klasą


Wiosna to najlepszy czas na sprzątanie szafy z ubraniami. Przydałaby się też zmiana garderoby. Jak to zrobić bez biegania po sklepach i tracenia kolejnych dni na przymierzanie i wybieranie? Najprościej! Wybrać się na Ciuch Change z Klasą do Galerii Sucholeskiej.

galeria-sucholeska

Masz modny ciuch w doskonałym stanie, który już Ci się znudził, musisz zrobić miejsce w szafie, albo po prostu z niego wyrosłaś? Przyjdź i wymień go na inny. To będzie doskonała okazja, by zmienić oblicze swojej garderoby i to bez uszczerbku dla funduszy.

Z modą, w oryginalny i ciekawy sposób będzie można spędzić czas w czwartek, 6 czerwca w Galerii Sucholeskiej podczas organizowanego od godz. 18:00 do 22:00 wieczorku „Ciuch Change” z klasą.

Będzie to nie tylko okazja do wymiany rzeczy, ale także do ciekawego spędzenia popołudnia i wieczoru. Organizatorzy przygotowali mnóstwo dodatkowych atrakcji:

degustacja win i przekąsek, mini pokaz mody, porady stylistki, doradcy biznesowego, specjalisty fitness czy też kupony rabatowe na zakupy w galerii.
To impreza przede wszystkim dla tych, którzy interesują się modą, chcą wymienić rzeczy na inne skorzystać z rabatów i okazji cenowych, a przede wszystkim spędzić czas w miłym „babskim” towarzystwie.

Każda pani będzie miała sposobność rozmowy ze stylistką, poznania bogatej i atrakcyjnej oferty odzieżowej Galerii i skorzystania z wielu atrakcji niespodzianek – mówi Agnieszka Śliwka-Gumienna specjalista ds. Marketingu Galerii Sucholeskiej – „Ciuch Change z klasą” to pierwsza z cyklu imprez dla pań z Suchego Lasu i okolic. Będzie można nie tylko się spotkać, ale także poznać interesujących ludzi, podzielić się pomysłami i wspólnie realizować kreatywne przedsięwzięcia.

Zbiórka o godz. 18:00 przy restauracji SOWA – 1 piętro w Galerii.

Dodaj komentarz