Caritas otrzymało prezent od Volkswagen Poznań


Z okazji 25-lecia firmy, Volkswagen Poznań przekazał dziś Caritas Archidiecezji Poznańskiej volkswagena craftera. Galeria zdjęć na końcu tekstu.

– Nasze przedsiębiorstwo od blisko 25 lat silnie związane jest z Wielkopolską – mówi Jens Ocksen,  prezes Zarządu Volkswagen Poznań. – Od prawie ćwierć wieku tworzymy gospodarczy krajobraz regionu. Podejmujemy różnorodne inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych w sąsiedztwie naszych zakładów produkcyjnych, a także angażujemy się w działania ważne dla całego regionu. Cieszę się, że mogę dzisiaj z dumą przekazać jeden z naszych produktów na rzecz poznańskiego oddziału Caritas. Ten samochód z pewnością sprosta wymaganiom i oczekiwaniom organizacji, która każdego dnia pomaga wielu potrzebującym.

Volkswagen crafter, który trafił do Caritasu, to Kasten z silnikiem 2.0 TDI 130 KW w kolorze białym z wysokim dachem. Wyposażony jest między innymi w manualną, sześciobiegową skrzynię biegów, wspomaganie parkowania, klimatyzację oraz tempomat. Wartość katalogowa samochodu w tej konfiguracji to ponad 120 tysięcy złotych netto.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz