Buk: Pomóżmy Ninie w walce z nowotworem


Nina jest po usunięciu guza złośliwego nerki,  z całą nerką wraz z kawałkiem płata wątroby i całej przepony. Możesz pomóc dziewczynce w walce z chorobą wpłacając   darowiznę na konto Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi oraz przekazując 1% procent podatku. Specjalna zbiórka trwa też na pomagam.pl  

Nina źle poczuła się w 24 listopada 2019 roku.  W niedzielne popołudnie zaczęła narzekać na ból brzucha z prawej strony. Po podaniu leku przeciwbólowego, nastąpiła ulga.  Niestety na krótko. Na oddziale hematologiczno-onkologicznym  rodzice usłyszeli diagnozę – ogromny guz złośliwy nerki prawej. Nina została poddana chemii przedoperacyjnej, a następnie ciężkiemu zabiegowi usunięcia guza wraz z całą nerką, kawałkiem płata wątroby i całej przepony. Obecnie,  dziewczyna zakończyła radioterapię w WCO na Garbarach i jest w trakcie najmocniejszej chemii.

Na stronie pomagam.pl  trwa zbiórka pieniędzy na leczenie dziewczynki. Pieniądze można też wpłacać na podany powyżej na zdjęciu nr konta, koniecznie  z dopiskiem NINA HADRYCH.

Zebrane pieniądze będą przeznaczane na wszystko co związane z chorobą dziecka w obecnym i późniejszym czasie: rehabilitacja, sprzęt do rehabilitacji, wizyty u specjalistów, leki nierefundowane przez NFZ, czy też wyjazd na leczenie za granicę.

– Nigdy nie spodziewaliśmy się, że nadejdzie taki moment, aby samemu wystawiać tego typu post – piszą na swoim profilu facebookowym rodzice Niny, Agnieszka i Marcin. – Jeśli są tu ludzie o dobrym sercu, to bez przesadnej naszej nachalności, już z góry dziękujemy za pomoc. Pomoc dla naszej córki Niny.

 

 

 

 

Dodaj komentarz